fot. StarLadder

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV – 8. s1mple

Ósma lokata w rankingu najlepszych graczy 2017 roku według portalu HLTV przypadła Alesandrowi „s1mple” Kostylievowi. Ukraiński zawodnik to jedyny reprezentant Natus Vincere, który dotychczas pojawił się w tegorocznym zestawieniu.

Przyznana przez popularny serwis lokata może w pełni satysfakcjonować ukraińskiego gwiazdora. O ile do wyników indywidualnych Kostylieva zarzutów mieć nie można, o tyle rezultaty jego drużyny były w ubiegłym roku nadzwyczaj słabe. Bywały oczywiście epizody zwyżkowej formy, jednak w ogólnym rozrachunku Na`Vi poniosło sporą – jak na swoje rozmiary – klęskę. W trakcie całego roku Na`Vi uplasowało się dwukrotnie na trzecim miejscu – podczas ESL One Cologne oraz SL i-League StarSeries Season 3, a na najwyższym stopniu podium stanęło tylko raz. Co ciekawe, s1mple i jego koledzy smak triumfu poznali dopiero w grudniu, czyli po dołączeniu Denisa „electronica” Sharipova. Sukces podczas DreamHack ASTRO Open Winter można potraktować jako lekkie osłodzenie słabego roku drużyny, a także zapowiedź kolejnych występów Natus Vincere. Kto wie, być może był to dla ekipy dowodzonej przez Zeusa turniej przełomowy.

# Zawodnik Drużyna
8.  Aleksandr „s1mple” Kostyliev  Natus Vincere
9. Ladislav „GuardiaN” Kovács FaZe Clan
10. Peter „dupreeh” Rasmussen Astralis
11. Abay „HObbit” Khassenov Gambit Esports
12. Jonathan „EliGE” Jablonowski Team Liquid
13. Andreas „Xyp9x” Højsleth Astralis
14. Kristian „k0nfig” Wienecke North
15. Markus „Kjaerbye” Kjærbye Astralis
16. Tomáš „oskar” Šťastný mousesports
17. Dauren „AdreN” Kystaubayev Gambit Esports
18. Ricardo „boltz” Prass SK Gaming
19. Olof „olofmeister” Kajbjer FaZe Clan
20. Janusz „Snax” Pogorzelski Virtus.pro
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Luz przesunięty do akademii PRIDE!

Dość zaskakująca informacja napłynęła dziś z PRIDE. Z podstawowym składem głównej drużyny pożegnał się Maciej "Luz" Bugaj, który występował w nim praw...

>