fot. ESL/Helena Kristiansson

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV – 6. FalleN

Dziś eksperci HLTV umieścili w swoim zestawieniu najlepszych graczy 2017 roku drugiego członka składu SK Gaming. Tym razem bezsprzecznie najlepszą drużynę minionych dwunastu miesięcy na szóstej lokacie reprezentuje jej lider, Gabriel „FalleN” Toledo.

26-letni zawodnik od dawna łączy rolę prowadzącego z byciem głównym snajperem ekipy. Obie funkcje wymagają ogromnego skupienia i zaangażowania, ale mimo to legenda brazylijskiego Counter-Strike’a nie ma najmniejszych problemów z ich łączeniem. Co więcej, Toledo już od kilku lat regularnie wymieniany jest w gronie najlepszych graczy świata i nie inaczej jest tym razem. Dowodzona przez niego drużyna w 2017 roku wzbogaciła swoją gablotę z trofeami o osiem kolejnych pucharów, dokładając m.in. mistrzostwo ESL One Cologne oraz EPICENTER. Oczywiście sukcesów tych nie byłoby gdyby nie zmysł taktyczny, ale i postawa samego FalleNa, który w Kolonii oraz w Kopenhadze przy okazji BLAST Pro Series był w stanie zapewnić sobie nawet tytuł MVP. Istny człowiek orkiestra.

Zdobywcę pierwszego miejsca i tytułu najlepszego zawodnika 2017 roku poznamy już 18 stycznia. Lista zaprezentowanych do tej pory graczy wygląda tak:

# Zawodnik Drużyna
6. Gabriel „FalleN” Toledo SK Gaming
7. Kenny „kennyS” Schrub G2 Esports
8. Oleksandr „s1mple” Kostyliev Natus Vincere
9. Ladislav „GuardiaN” Kovács FaZe Clan
10. Peter „dupreeh” Rasmussen Astralis
11. Abay „HObbit” Khassenov Gambit Esports
12. Jonathan „EliGE” Jablonowski Team Liquid
13. Andreas „Xyp9x” Højsleth Astralis
14. Kristian „k0nfig” Wienecke North
15. Markus „Kjaerbye” Kjærbye Astralis
16. Tomáš „oskar” Šťastný mousesports
17. Dauren „AdreN” Kystaubayev Gambit Esports
18. Ricardo „boltz” Prass SK Gaming
19. Olof „olofmeister” Kajbjer FaZe Clan
20. Janusz „Snax” Pogorzelski Virtus.pro
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

friberg: Może nie warto organizować Majorów w USA

Dziś nad ranem wszystkie serwisy esportowe obiegła informacja, że druga ekipa zmuszona została do wycofania się z ELEAGUE Major Boston 2018. Tym razem...

>