SK Gaming ze względu na obowiązujące zasady do ELEAGUE Major Boston 2018 podejść musiało z  João "felpsem" Vasconcellosem, który już jakiś czas temu rozstał się z drużyną. To sprawiało, że wiele osób nie miało pewności co do tego, jak w fazie nowych legend poradzi sobie brazylijska formacja.

Utrzymanie statusu legendy nie sprawiło jednak SK zbyt wielkich problemów. Podopieczni niemieckiej organizacji przegrali tylko jedną potyczkę i, jak twierdzi najlepszy gracz ubiegłego roku Marcelo "coldzera" David, nawet bez Ricardo "boltza" Prassa jego ekipa jest sięgnąć po mistrzowski tytuł.

Oczywiście, granie z felpsem jest trudne, gdyż nie trenowaliśmy z nim. Zdecydowaliśmy się na przygotowania z boltzem, bo to z nim czeka nas w tym roku długa droga – przyznał David. – Ale jest okej, felps to świetny zawodnik, poczynił spory postęp. Mamy trzy dni, by przygotować się na play-offy i jestem zdania, że mamy szansę wygrać ten turniej.

Reprezentant SK Gaming wie nad czym on i jego kompani muszą popracować przed startem ostatniego etapu ELEAGUE Major Boston 2018. – Przed kolejnymi meczami musimy doszlifować taktyki i skupić się na naszym stylu gry.

Przeciwnikiem SK Gaming w ćwierćfinale Majora będzie Fnatic. Pojedynek ten zaplanowano na sobotę o godzinie 16:00. Aktualne informacje na temat ELEAGUE Major Boston 2018 możecie znaleźć tutaj.