STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

kNg oficjalnie poza składem 100 Thieves

Organizacja 100 Thieves potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu, że Vito „kNg” Giuseppe nie jest już członkiem zespołu. Kontrakt Brazylijczyka został rozwiązany w trybie natychmiastowym. Pierwsze doniesienia dotyczące odejścia 23-latka z zespołu pojawiły się na łamach brazylijskiego serwisu TeamPlay. Oficjalne stanowisko organizacji pojawiło się w internecie raptem parę godzin później. Jak napisali w oficjalnym oświadczeniu włodarze 100 […]

Organizacja 100 Thieves potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu, że Vito „kNg” Giuseppe nie jest już członkiem zespołu. Kontrakt Brazylijczyka został rozwiązany w trybie natychmiastowym.

Pierwsze doniesienia dotyczące odejścia 23-latka z zespołu pojawiły się na łamach brazylijskiego serwisu TeamPlay. Oficjalne stanowisko organizacji pojawiło się w internecie raptem parę godzin później. Jak napisali w oficjalnym oświadczeniu włodarze 100 Thieves, głównym powodem rozwiązania kontraktu z Giuseppe jest obraźliwy i niewłaściwy język wypowiedzi w niedzielnej dyskusji na Twitterze z Duncanem „Thorinem” Shieldsem.

– Kiedy po raz pierwszy rozmawialiśmy z kNg oraz pozostałymi graczami, podkreślaliśmy znaczenie prezentowania wysokiego standardu zachowania zarówno publicznie, jak i prywatnie – napisało w oświadczeniu 100 Thieves. – Zaufaliśmy kNg, że będzie pozytywnym reprezentantem naszej organizacji, fanów oraz naszych partnerów.

– Agresywny i niewłaściwy język wypowiedzi, który ujrzeć mogliśmy w niedzielnej dyskusji, nie powinien mieć miejsca w naszej organizacji. W rezultacie, kNg został zwolniony z 100 Thieves. Nasza drużyna wciąż rozmawia z innymi graczami, by zadbać o przyszłość dywizji CS:GO – wyjaśnili włodarze organizacji.

Póki co nie poznaliśmy jeszcze następcy Brazylijczyka. Nieoficjalnie mówi się, że jednym z głównych kandydatów do zajęcia jego miejsca jest João „felps” Vasconcellos, zawodnik występujący obecnie w barwach SK Gaming.

Aktualny skład 100 Thieves:

  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Lincoln „fnx” Lau
  • Bruno „bit” Lima
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU w miejsce TaZa? Włodarze Virtus.pro i Kinguin komentują

Jak łatwo się domyślić, opublikowany przez Jarka "DeKaya" Lewisa tekst na temat potencjalnych zmian w Virtus.pro spotkał się z ogromnym poruszeniem. I...