STS
fot. ESL/Beth Saravo

bit: Chcemy jak najszybciej przenieść się do Stanów Zjednoczonych

Na kilka godzin po oficjalnym ogłoszeniu zakończenia współpracy z 100 Thieves, jeden z zawodników CS:GO tworzących skład ów organizacji zdecydował się wydać specjalne oświadczenie. Bruno „bit” Fukuda Lima opublikował w social media wpis, w którym podziękował swojemu pracodawcy oraz zapowiedział, jakie są plany na przyszłość. Po pierwsze, mimo że kończymy współpracę, to chcieliśmy podziękować 100 Thieves. Wiemy, ile […]

Na kilka godzin po oficjalnym ogłoszeniu zakończenia współpracy z 100 Thieves, jeden z zawodników CS:GO tworzących skład ów organizacji zdecydował się wydać specjalne oświadczenie. Bruno „bit” Fukuda Lima opublikował w social media wpis, w którym podziękował swojemu pracodawcy oraz zapowiedział, jakie są plany na przyszłość.

Po pierwsze, mimo że kończymy współpracę, to chcieliśmy podziękować 100 Thieves. Wiemy, ile pracy włożyli w wykupienie nas z naszych zespołów, zorganizowanie bootcampu i wszystko inne. Życzę im wszystkiego najlepszego.

Po drugie, zamieszanie związane z wizowe nie wynikały z problemów naszych graczy. Z tego co wiem, to prawnicy popełnili błędy nie składając wszystkich wymaganych dokumentów i właśnie dlatego nie uzyskaliśmy pozwolenia na podróż do USA.

Ja, LUCAS1, fnx, HEN1 i nasz trener będziemy trzymać się razem. Chcemy jak najszybciej przenieść się do Stanów Zjednoczonych i grać pod banderą nowej organizacji.

Mimo niezbyt udanych ostatnich tygodni zespół bita nie zamierza się poddawać. Brazylijska formacja rozpoczęła poszukiwania nowego pracodawcy, dzięki któremu będzie mogła zamieszkać w Stanach Zjednoczonych i grać w tamtejszych turniejach. Niebawem przekonamy się, czy ten cel uda się osiągnąć oraz kto zostanie piątym zawodnikiem drużyny.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

THREAT odchodzi z Ninjas in Pyjamas!

Ninjas in Pyjamas kończy współpracę z dotychczasowym szkoleniowcem sekcji Counter-Strike: Global Offensive. Szwedzka organizacja rozstaje się z Björne...