fot. ESL/Patrick Strack

felps piątym graczem ex-100 Thieves?

Jeśli wierzyć zagranicznym portalom informacyjnym, piątym zawodnikiem byłej drużyny 100 Thieves zostanie João „felps” Vasconcellos. Sprowadzenie go do zespołu może być jednak dość trudne.

Ostatnią drużyną, którą reprezentował felps jest SK Gaming. Zawodnik dołączył do brazylijskiej formacji w lutym ubiegłego roku i grał pod jej banderą do października, kiedy to został przesunięty na ławkę rezerwowych. W ostatnim czasie ponownie przywdział trykot niemieckiej organizacji, by zagrać w jej barwach na ELEAGUE Major Boston 2018, gdzie ostatecznie SK dotarło do półfinału.

Teraz Vasconcellosa chce ściągnąć ekipa, która do wczoraj reprezentowała 100 Thieves. To może być jednak dość trudne. Jak dowiedziało się HLTV.org, felpsa do czerwca obowiązuje kontrakt z SK Gaming, a kwota jego wykupu na pewno do niskich nie należy. Zaprzeczono jednocześnie, że João Vasconcellos miałby być skonfliktowany z byłymi graczami 100 Thieves.

Byli zawodnicy 100 Thieves od kilku dni rozglądają się za piątym zawodnikiem, wszak organizacja postanowiła zrezygnować z usług Vito „kNgV-” Giuseppe. Jak zdradził Bruno „bit” Lima, Giuseppe skupia się aktualnie na zupełnie nowych projektach.

Na chwilę obecną SK Gaming nie zdecydowało się skomentować całej sprawy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

bit: Chcemy jak najszybciej przenieść się do Stanów Zjednoczonych

Na kilka godzin po oficjalnym ogłoszeniu zakończenia współpracy z 100 Thieves, jeden z zawodników CS:GO tworzących skład ów organizacji zdecydował się...