STS
fot. MLG

Grt nie jest już trenerem Rogue

Na kilkanaście dni przed startem siódmego sezonu ESL Pro League w Rogue doszło do kolejnej roszady. Tym razem jednak dotyczy ona nie składu, a sztabu szkoleniowego północnoamerykańskiej formacji, z którym pożegnał się Garett „Grt” Bambrough, dotychczasowy trener drużyny. Wygląda na to, że będzie to ostatni akt zmian, jakie miały miejsce w Rogue w pierwszych tygodniach 2018 […]

Na kilkanaście dni przed startem siódmego sezonu ESL Pro League w Rogue doszło do kolejnej roszady. Tym razem jednak dotyczy ona nie składu, a sztabu szkoleniowego północnoamerykańskiej formacji, z którym pożegnał się Garett „Grt” Bambrough, dotychczasowy trener drużyny.

Wygląda na to, że będzie to ostatni akt zmian, jakie miały miejsce w Rogue w pierwszych tygodniach 2018 roku. Kilka dni temu włodarze organizacji zdecydowali się bowiem zatrudnić dwóch nowych zawodników – Ronniego „ryxa” Bylickiego oraz Huntera „SicKa” Mimsa. Zajęli oni miejsce pożegnanych wcześniej Josha „shinobiego” Abastado i Collina „wratha” McSweegana.

Teraz z ekipą pożegnał się również Grt, który był z nią związany jeszcze od czasu, gdy reprezentowała ona barwy Enigma6 Group. Ostatnie wyniki nie nastrajały jednak zbyt optymistycznie, bo zespół zmuszony był niemal do samego końca walczyć o utrzymanie w pro lidze, a także wielokrotnie odbijał się od kolejnych turniejów eliminacyjnych, przez co ani razu nie było nam dane zobaczyć go na lanie.

W tej sytuacji skład Rogue prezentuje się następująco:

  • Spencer „Hiko” Martin
  • Daniel „vice” Kim
  • Casper „cadiaN” Møller
  • Hunter „SicK” Mims
  • Ronnie „ryx” Bylicki
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne zaproszenie na PUBG Invitational wysłane. LGD Gaming zagra w Katowicach

Organizatorzy PUBG Invitational powracają do nas z kolejną porcją zaproszeń, tym razem rozsyłanych do formacji z Azji. Już teraz pewne udział w rozgry...