STS
fot. ESL

Kolejne zaproszenie na PUBG Invitational wysłane. LGD Gaming zagra w Katowicach

Organizatorzy PUBG Invitational powracają do nas z kolejną porcją zaproszeń, tym razem rozsyłanych do formacji z Azji. Już teraz pewne udział w rozgrywanych przy okazji Intel Extreme Masters Katowice 2018 zawodach może być LGD Gaming z Chin. Prowadzona przez LGD dywizja PlayerUnknown’s Battlegorunds jest tworem dosyć świeżym, bo zaledwie kilkumiesięcznym, a mimo to zdołała ona już […]

Organizatorzy PUBG Invitational powracają do nas z kolejną porcją zaproszeń, tym razem rozsyłanych do formacji z Azji. Już teraz pewne udział w rozgrywanych przy okazji Intel Extreme Masters Katowice 2018 zawodach może być LGD Gaming z Chin.

Prowadzona przez LGD dywizja PlayerUnknown’s Battlegorunds jest tworem dosyć świeżym, bo zaledwie kilkumiesięcznym, a mimo to zdołała ona już wpisać na swoje konto pierwszy sukces. Pod koniec stycznia Chińczycy mieli okazję wystąpić na online’owych zawodach Huya Destiny Cup, gdzie ostatecznie zajęli pierwsze miejsce. Dzięki temu triumfowi zgarnęli zresztą główną nagrodę w wysokości ok. 46,5 tysiąca dolarów.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Airstation Mike AVANGAR Cloud9 FaZe Clan
Ghost Gaming Kaos Latin Gamers Team Kinguin LGD Gaming
Method Noble eSports OpTic Gaming Team SoloMid
Team Vitality Tempo Storm

PUBG Invitational at IEM Katowice 2018 rozegrany zostanie 24 i 25 lutego, zaś jego łączna pula nagród osiągnie sumę 50 tysięcy dolarów. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne, a bilety wcześniejszego wstępu możecie kupić na stronie Ticketmaster.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

zappis dołącza do Florida Mayhem

Pierwszy etap inauguracyjnego sezonu Overwatch League zdecydowanie nie przebiegł po myśli włodarzy Florida Mayhem. Po siedmiu rozegranych dotychczas s...