STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

AnJ na testach w North Academy

Ostatnie przetasowania w North miały wpływ także na kształt North Academy. W wyniku roszad w pierwszym zespole drużyna-akademia utraciła bowiem swojego dotychczasowego szkoleniowca, a także zmuszona była oddać Daniela „mertza” Mertza. Dziś poznaliśmy tymczasowego następcę 19-latka. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami okazał się nim Allan „AnJ” Jensen, który przez najbliższe tygodnie będzie teraz testowany. 23-letni Duńczyk pozostawał bezrobotny od połowy […]

Ostatnie przetasowania w North miały wpływ także na kształt North Academy. W wyniku roszad w pierwszym zespole drużyna-akademia utraciła bowiem swojego dotychczasowego szkoleniowca, a także zmuszona była oddać Daniela „mertza” Mertza. Dziś poznaliśmy tymczasowego następcę 19-latka.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami okazał się nim Allan „AnJ” Jensen, który przez najbliższe tygodnie będzie teraz testowany. 23-letni Duńczyk pozostawał bezrobotny od połowy stycznia, gdy to zakończył on swoją współpracę z NRG Esports. Wcześniej reprezentował on barwy północnoamerykańskiej formacji przez siedem miesięcy i w tym czasie zdołał awansować z nią m.in. na trzy turnieje z serii DreamHack ASTRO Open oraz na lanowe finały 6. sezonu ESL Pro League.

Nie mogę się już doczekać aż znowu będę mógł rozgrywać oficjalne mecze – wyznał Jensen za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Chcę wrócić do gry, by powrócić tam, gdzie wiem, że mogę być. Teraz musimy zrobić swoje w Finlandii – dodał.

AnJ zadebiutuje w nowym zespole jeszcze dziś podczas Assembly Winter 2018, gdzie North Academy podejmie HAVU Gaming. Jednocześnie w duńskiej drużynie zobaczymy Sebastiana „Basso” Aagaarda, który jako zmiennik zastąpi nieobecnego w Helsinkach Nicklasa „gade’a” Gade’a.

W tej sytuacji skład North Academy prezentuje się obecnie tak:

  • Nicklas „gade” Gade
  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Dennis „sycrone” Nielsen
  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Allan „AnJ” Jensen – testy
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cztery drużyny zaproszone do Pucharu Polski Cybersport

Poznaliśmy cztery kolejne zespoły, które zamkną listę uczestników tegorocznej fazy finałowej Pucharu Polski Cybersport. Do wcześniej zakwalifikowanych...