STS

soren odchodzi z PACT. „Otrzymałem ofertę, której nie mogłem odrzucić”

Przygoda Temmy’ego „Sorena” Tudeva z PACT dość niespodziewanie dobiegła końca. 22-letni zawodnik dołączył do drużyny w połowie stycznia, jednak przed kilkoma godzinami ogłosił, że zdecydował się ją opuścić. Powodem takiej decyzji ma być otrzymana przez niego oferta.

Tudev najbardziej znany jest z czasów swojej gry w barwach Pompa Teamu, skąd odszedł w sierpniu ubiegłego roku. Od tego czasu mogliśmy go oglądać m.in. pod banderą NiNja ParTy i Paragraph Crew Blend, zaś ostatnio dołączył właśnie do PACT. W ostatni weekend z zespołem tym pojawił się na Ecenter Copernicup 2018, gdzie on i jego koledzy odpadli już w fazie grupowej. Niemniej sam zawodnik przyznał, że ten rozczarowujący wynik nie miał wpływu na jego wybór.

 Od wczorajszego dnia już nie jestem zawodnikiem PACT – przyznał Soren za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Nie jest to spowodowane słabym wynikiem w turnieju, lecz otrzymaniem oferty, której nie mogłem odrzucić. Chłopaki z PACT są mega fajnymi graczami i życzę im jak najlepiej w przyszłości i w znalezieniu sobie piątego gracza. Gdzie dołączę poznacie za około tydzień czasu – dodał.

W tej sytuacji skład PACT prezentuje się następująco:

  • Krystian „faale” Kubas
  • Kamil „pekson” Płachta
  • Jacek „Nexo” Szmulkis
  • Gabriel „gab” Jaroszuk

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

tecek: Decyzję o naszym ostatecznym składzie poznamy po upływie bana Patitka

Ostatnie miesiące były dla Venatores jedną wielką niewiadomą. Trudna sytuacja, która wynikła z afery związanej z banem Patryka "Patitka" Fabrowskiego,...