STS
fot. ESWC

Spart1e zamienia Alliance na Myztro

Niedawno informowaliśmy, że z Myztro Gaming pożegnał się Wiktor „phaze” Skwarczynski, który dołączył do Pompa Teamu. Przyroda nie znosi jednak próżni. Były pracodawca polskiego zawodnika bardzo szybko znalazł jego następcę, którego nazwisko właśnie poznaliśmy. Okazał się nim Sebastian „Spart1e” Siira, który jeszcze do niedawna związany był z Alliance. To właśnie w barwach tej ekipy zajął drugie miejsce […]

Niedawno informowaliśmy, że z Myztro Gaming pożegnał się Wiktor „phaze” Skwarczynski, który dołączył do Pompa Teamu. Przyroda nie znosi jednak próżni. Były pracodawca polskiego zawodnika bardzo szybko znalazł jego następcę, którego nazwisko właśnie poznaliśmy.

Okazał się nim Sebastian „Spart1e” Siira, który jeszcze do niedawna związany był z Alliance. To właśnie w barwach tej ekipy zajął drugie miejsce podczas turnieju Quake Champions zorganizowanego przy okazji eSports World Convention 2017. W minionym roku Szwed miał okazję zaprezentować swoje umiejętności również na Quake World Championship 2017 oraz DreamHack Winter 2017, ale tam nie odniósł już takich sukcesów.

W Myztro Siira szykowany jest zarówno do turniejów indywidualnych, jak i drużynowych. Ponadto amerykańscy włodarze ogłosili, że 31-latek będzie partnerował największej gwieździe drużyny, Adriánowi „RAISY’emu” Birgány’emu przy okazji zawodów 2v2. Wcześniej rolę towarzysza Węgra pełnił wspomniany we wstępie phaze.

W tej sytuacji skład Myztro Gaming prezentuje się następująco:

  • Gareth „GaRpY” Marshall
  • Aaron „HELL” Jones
  • Adrián „RAISY” Birgány
  • Sebastian „Spart1e” Siira
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed AGO przedostatnia przeszkoda na drodze do awansu na IEM Katowice 2018

Czy AGO wykorzysta powtórną okazję na awans na Intel Extreme Masters Katowice 2018? Są na to szansę, bo przed polską formacją przedostatnia już przesz...