STS

Rozesłano wszystkie zaproszenia na PUBG Invitational w Katowicach

Poznaliśmy już pełną szesnastkę uczestników zbliżającego się PUBG Invitational. Jako ostatnia bilet na organizowaną przy okazji Intel Extreme Masters Katowice 2018 imprezę otrzymała azjatycka formacja KSV NOTITLE, dla której będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania się przed tak szeroką publiką. Ekipa z Korei Południowej dotychczas występowała głównie na zawodach zorganizowanych przez AfreecaTV oraz G-Star. Zresztą, odnosiła na […]

Poznaliśmy już pełną szesnastkę uczestników zbliżającego się PUBG Invitational. Jako ostatnia bilet na organizowaną przy okazji Intel Extreme Masters Katowice 2018 imprezę otrzymała azjatycka formacja KSV NOTITLE, dla której będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania się przed tak szeroką publiką.

Ekipa z Korei Południowej dotychczas występowała głównie na zawodach zorganizowanych przez AfreecaTV oraz G-Star. Zresztą, odnosiła na nich nawet sukcesy – najświeższy z nich pochodzi sprzed tygodnia, gdy KSV zatriumfowało w finałach AfreecaTV PUBG League. Dzięki temu zwycięstwu zespół zgarnął główną nagrodę w wysokości aż 91,8 tysięcy dolarów.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

AVANGAR Cloud9 FaZe Clan Ghost Gaming
Kaos Latin Gamers Team Kinguin KSV NOTITLE LGD Gaming
Method Noble eSports OpTic Gaming Rogue
Team SoloMid SunSister Team Vitality Tempo Storm

PUBG Invitational at IEM Katowice 2018 rozegrany zostanie 24 i 25 lutego, zaś jego łączna pula nagród osiągnie sumę 50 tysięcy dolarów. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne, a bilety wcześniejszego wstępu możecie kupić na stronie Ticketmaster.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sebastian Krzepota: Esport nie jest jedynym obszarem, na którym się skupiam, ale widzę, że da mi to duży rozwój

W esporcie wciąż niecodzienną sytuacją jest zatrudnianie trenera od przygotowania fizycznego i mentalnego. W AGO Esports, z pewnością dzięki przejęciu...