PACT przejmuje były skład Pompa Teamu

Po zaledwie kilku dniach przerwy PACT powraca na scenę CS:GO. Organizacja, która niedawno rozstała się ze swoim dotychczasowym składem, przejęła bowiem zawodników Homesick, którzy jeszcze jakiś czas temu związani byli z Pompa Teamem.

Przypomnijmy, że jeszcze na początku roku PACT rozpoczął kompletowanie nowej ekipy, która miała przynieść stabilizację. O takiej nie było jednak mowy – tuż po zakończeniu Ecenter Copernicup 2018 odejść postanowił Temmy „Soren” Tudev, a krótko po tym włodarze poinformowali o rozstaniu także z pozostałą czwórką graczy. Dziś poznaliśmy ich następców, którymi okazali się zawodnicy znani ostatnio jako Homesick. Czwórka z nich – darko, lunatic, koyot oraz Vegi – jeszcze do niedawna grała w barwach Pompa Teamu, ale połowy stycznia pozostawała bezrobotna.

– Rok temu pojawiliśmy się na polskiej scenie esportowej. Dzisiaj możemy powiedzieć, że udało nam się stworzyć stabilną i rozpoznawalną organizacje – napisano w opublikowanym z tej okazji oświadczeniu. – Teraz idziemy o krok dalej! Rzucamy rękawice najlepszym drużynom CS:GO w Polsce i planujemy przebić się do ścisłej czołówki! Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę składu. W osiągnięciu naszego celu pomogą nam nowi PACT-owicze. (…) Witamy na pokładzie! Z chłopakami celujemy w same zwycięstwa, więc już niedługo będziecie mogli oglądać nas na wielu lanach – dodano.

Nowy skład PACT prezentuje się następująco:

  • Dawid „lunatic” Cieślak
  • Kacper „darko” Ściera
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Arek „Vegi” Nowojski
  • Konrad „koyot” Hadała
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
byali Virtus.pro EPICENTER

ESEA Premier: Nemiga Gaming vs Virtus.pro – statystyki graczy

Za Virtus.pro pierwszy mecz z Michałem „MICHEM” Müllerem. Nowy zawodnik polskiej formacji w dużym stopniu przyczynił się do jej zwycięstwa nad białoru...