STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Dziś poznamy ćwierćfinalistów Pucharu Polski Cybersport w LoL-a

Dla spragnionych emocji związanych z rozgrywkami w League of Legends mamy świetną wiadomość. Już dziś o godzinie 18:00 odbędą się spotkania 1/8 finału 3. edycji Pucharu Polski Cybersport w LoL-a. Wieczorem dowiemy się, które z formacji dołączą do zaproszonej czwórki drużyn i powalczą w kolejnej rundzie. Na początek ekipa Rafała „Bubnika” Styczyńskiego, czyli Fake Team […]

Dla spragnionych emocji związanych z rozgrywkami w League of Legends mamy świetną wiadomość. Już dziś o godzinie 18:00 odbędą się spotkania 1/8 finału 3. edycji Pucharu Polski Cybersport w LoL-a. Wieczorem dowiemy się, które z formacji dołączą do zaproszonej czwórki drużyn i powalczą w kolejnej rundzie.

Na początek ekipa Rafała „Bubnika” Styczyńskiego, czyli Fake Team podejmie N-RAX Esports. Jeśli chodzi o Fake Team, to śmiało można powiedzieć, że ten zespół miał sporo szczęścia w drabince, bowiem zarówno w Ro32, jak i Ro16 natrafił na teoretycznie słabszych od siebie zawodników. N-RAX wydaje się być nieco bardziej wymagające, ale wciąż nie jest to drużyna znana na polskiej scenie.

Następnie, o godzinie 19:00, zobaczymy Inżynierów w walce z Przyrodą. Pierwsza z wymienionych ekip bezsprzecznie jest najlepszym zespołem w rozgrywkach akademickich. Inżynierzy zwyciężyli E-AMPY oraz Ligę Akademicką, co zdecydowanie stawia ich w lepszym świetle, niż Przyrodę, która została utworzona pod koniec stycznia tego roku i ma spore problemy grając na formacje z najlepszej dziesiątki naszego kraju

Później na Summoner’s Rift pojawią się Oracze pola oraz bambuski. To spotkanie zdecydowanie będzie jednym z najciekawszych tego wieczoru, a to wszystko za sprawą weteranów sceny, którzy znajdują się w składach obu ekip. W barwach oraczy pola występuje znany z dawnego Teamu ROCK Robert „Nzq” Burczyk, natomiast na pokładzie bambusków znalazł się chociażby Damian „Tantrum” Klimczak, który w 2014 roku zwyciężył Puchar Polski organizowany przez Riot Games.

Dzień zakończy się starciem Delusion Team White z WildManiacs. Drużyna Pawła „Czekolada” Szczepanika w ostatnich dniach radziła sobie bardzo dobrze, a wczoraj dotarła aż do finału kwalifikacji do V4 Future Sports Festival, gdzie ostatecznie uległa Teamowi Same Mordeczki. DTW jest faworytem tego pojedynku, lecz polskie rozgrywki nauczyły nas, że wszystko może się zdarzyć.

Harmonogram 1/8 finału Pucharu Polski Cybersport:

Wtorek, 13 lutego
18:00 Fake Team vs N-RAX Esports Bo1
19:00 Inżynierzy vs Przyroda Bo1
20:00 Oracze pola vs bambuski Bo1
21:00 Delusion Team White vs WildManiacs Bo1

Transmisję ze wszystkich pojedynków będziecie mogli zobaczyć na oficjalnym kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IEM Katowice

IEM i ESL MP faworytami PEA według mediów i znanych osobistości esportu

Polish Esport Awards to plebiscyt, który nagradza polskich esportowców oraz wydarzenia odbywające się na terenie naszego kraju. Już 15 lutego podczas...