fot. DreamHack/Adela Sznajder

RuStY na stałe w Singularity

Po miesiącu testów Alfred „RuStY” Karlsson wywalczył sobie wreszcie stały angaż. 20-letni zawodnik oficjalnie dołączył tym samym do Teamu Singularity, wraz z którym miał okazję występować od połowy stycznia. Tym samym skandynawska formacja wreszcie będzie mogła występować w komplecie.

Przez większą część swojej dotychczasowej kariery Karlsson związany był z miksowym passions, w międzyczasie grywając także w barwach Epsilon Hype oraz Red Reserve. Od kilku tygodni mogliśmy go natomiast oglądać pod banderą Singularity, wraz z którym rywalizował w ESEA Premier Season 27 oraz bezskutecznie walczył o awans na Intel Extreme Masters Katowice 2018. Mimo wszystko Szwed spisał się na tyle dobrze, że koledzy z drużyny postanowili przedłużyć z nim współpracę.

RuStY to pełen pasji, utalentowany oraz przede wszystkim niezwykle zdyscyplinowany i chętny do nauki zawodnik – komplementował nowy nabytek trener zespołu, Anton „AntO_oNNN” Van Gorp. – Jestem bardzo ciekawy co uda nam się osiągnąć w obecnym składzie, ale dzięki ostatnim transferom w postaci BARBARRA, HugoXD i teraz RuStY’ego nasza przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Teraz zamierzamy brać udział w tak wielu eliminacjach, jak tylko się da. Przede wszystkim jednak, co oczywiste, będziemy walczyć o play-offy w trwającym sezonie ESEA MDL – dodał Belg.

W tej sytuacji skład Teamu Singularity prezentuje się następująco:

  • Benjamin „BENDJI” Söderena
  • Saif „Sayf” Jibraeel
  • André „BARBARR” Möller
  • Hugo „HugoXD” Hallgren
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Anton „AntO_oNNN” Van Gorp – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL One Katowice – Major z obsadą godną The International

Zbliżająca się w katowicka impreza zapowiada się na prawdziwą ucztę dla wszystkich fanów esportu, nawet tych, którzy na co dzień nie śledzą uważnie Do...