STS
fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

Oficjalnie: Illuminar pozyskuje drużynę CS:GO. W składzie m.in. soren

Po wielu tygodniach oczekiwania Illuminar Gaming odsłoniło wreszcie karty, zdradzając tym samym skład swojej nowo powstałej dywizji CS:GO. Pod skrzydła znanej dotychczas z League of Legends organizacji trafili gracze, którzy w ostatnim czasie występowali jako miks Orzeszek123.

Ekipa ta nie jest bynajmniej złożona z nowicjuszy. Najbardziej znaną postacią jest jednak bez wątpienia Temmy „Soren” Tudev, który w przeszłości związany był m.in. z Pompa Teamem, Paragraph Crew oraz PACT. Poza nim w zespole Illuminar znaleźli się również m.in. znany z tomorrow.gg Patryk „Sidney” Korab oraz Tomek „exhie” Tuszko. Ten ostatnio zaledwie kilka dni temu zakończył swoją współpracę z Pompą.

Wierzę, że tym składem, przy odpowiednim wsparciu wszystkich zaangażowanych, krok po kroku, bez presji, wyimaginowanych wymogów oraz pseudoeksperckich widzimisię, będziemy walczyć najważniejsze trofea – przyznał w oświadczeniu nadzorujący cały projekt Adam „destru” Gil. – Nikt jednak nie wygra tych spotkań za samych graczy, nie wygrają ich też zawodnicy w pojedynkę, więc wierzę, że nie będzie to tylko skład, a pełnoprawna drużyna z której będziemy dumni w Illuminar Gaming – dodał.

Zespół Sorena już w najbliższą niedzielę o godzinie 19:30 podejmie ex-PACT w 1/8 finału 3. sezonu Pucharu Polski Cybersport – w meczu tym zamiast exhiego wystąpi Kacper „Killkapi” Wierzewski, który wraz z zespołem dokończy zmagania w ramach PPC. IHG będziemy mogli również oglądać podczas zamkniętych eliminacji do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Ponadto w najbliższym czasie skład udać się ma na tygodniowy bootcamp, gdzie będzie mógł szlifować swoje umiejętności przed zbliżającymi się turniejami.

Nowy skład Illuminar Gaming prezentuje się następująco:

  • Rafał „sany” Pietrzak
  • Temmy „soren” Tudev
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Tomek „exhie” Tuszko
  • Adam „destru” Gil – menadżer
  • Dawid „junior” Jędrzejowski – analityk
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vitality Jiizuke Jactroll

Czarny koń gna po pierwsze miejsce. Power ranking EU LCS

Za nami cztery kolejki sezonu zasadniczego EU LCS. W ich trakcie byliśmy świadkami wielu ciekawych zagrań, niespodzianek, ale także i ogromnych rozcza...