STS
fot. ESL

Kolejne cztery ekip z awansem do zamkniętych eliminacji do ESL MP w CS:GO

Minionego wieczoru zakończył się otwarty etap eliminacji do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. W sobotę do grona uczestników zamkniętego etapu dołączyły kolejne cztery formacje, wśród których znalazły się m.in. PACT oraz ALSEN-Team. Obie znane na krajowym podwórku ekipy nie bez problemów przebrnęły przez rozgrywane w piątek i sobotę spotkania. Arek „Vegi” Nawojski i jego […]

Minionego wieczoru zakończył się otwarty etap eliminacji do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. W sobotę do grona uczestników zamkniętego etapu dołączyły kolejne cztery formacje, wśród których znalazły się m.in. PACT oraz ALSEN-Team.

Obie znane na krajowym podwórku ekipy nie bez problemów przebrnęły przez rozgrywane w piątek i sobotę spotkania. Arek „Vegi” Nawojski i jego koledzy spod bandery PACT co prawda z łatwością poradzili sobie z VivaLaBragga, ale chwilę później stoczyli bardzo wyrównany pojedynek z FeelMystery, który to zespół udało im się pokonać dopiero rzutem na taśmę. Z kolei dla ALSEN niełatwym rywalem okazało się miksowe Jesteście w Porządku – w wypadku tego meczu nie obyło się bez trzech map.

Szczęścia nie miało z kolei PRIDE Talent Academy. Młodzi zawodnicy spod znaku orła w 1/8 finału kwalifikacji ograli NO.FUTURE, jednak tylko po to, by w kolejnej rundzie ulec… nofuture (zbieżność nazw przypadkowa). Spośród innych drużyn, które w sobotni wieczór postradały swoje szanse na awans do ESL MP, wymienić warto również GROM Clan, THE LEG1ON oraz EVOLVE by ITHardware.pl.

W związku z tym lista uczestników zamkniętych eliminacji prezentuje się na ten moment następująco:

ALSEN-Team EFBIJAJ Illuminar Gaming nofuture
Orgless PACT Paragraph Crew Pompa Team Academy

Do wyżej wspomnianych formacji dołączą jeszcze zespoły, które otrzymają z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenia. Zamknięty etap turnieju kwalifikacyjnego rozegrany zostanie już 25 lutego. Przypomnijmy, że finały 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się już za kilka miesięcy w katowickiej ESL Arenie. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy pod ten adres.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
niQ

Szata Maga +6 i Team DPD awansują do ESL Mistrzostw Polski!

Za nami piąte, przedostatnie kwalifikacje do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Po dzisiejszych zmaganiach poznaliśmy dwie kolejne drużyny, którzy zape...