STS
fot. ESL/Patrick Strack

Byli gracze 100 Thieves dołączą do… SK Gaming?

Jakiś czas temu rozgorzały plotki na temat przyszłości Gabriela „FalleNa” Toledo i jego kolegów. Brazylijczycy, którzy od 1,5 roku związani są z SK Gaming, będą mogli już za jakiś czas rozglądać się za nowym pracodawcą, bowiem ich dotychczasowa umowa z organizacją wygasa już w lipcu i dotychczas nie została ona przedłużona. Jak jednak twierdzi portal DBLTAP, niemieccy włodarze mają pewien plan awaryjny na wypadek, gdyby nie udało im się zatrzymać dotychczasowych podopiecznych.

SK nadal miałoby skupiać się na kierunku latynoskim, który w ostatnich kilkudziesięciu miesiącach przyniósł ekipie spory rozgłos (i zastrzyk gotówki). Potencjalnymi następcami FalleNa i spółki mieliby być gracze, którzy jeszcze do niedawna związani byli z Immortals i 100 Thieves. Zespół Lincolna „fnxa” Laua ma za sobą paskudny okres, w trakcie którego utracił miejsce na Majorze z powodu problemów wizowych, a w konsekwencji utracił także wsparcie 100T po nieco ponad miesiącu współpracy.

Od samego początku fnx i reszta deklarowali, że zamierzają nadal grać razem. W ich składzie, co oczywiste, nie ma już wyrzuconego z uwagi na problemy dyscyplinarne Vito „kNga” Giuseppego. Ratunkiem dla osłabionych zawodników z kraju kawy miałby być João „felps” Vasconcellos, który od końca ubiegłego roku pozostaje poza grą, ale jego kontrakt z SK nadal pozostaje ważny i możliwe, że 21-latek otrzyma w drużynie jeszcze swoją szansę.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, nowy skład SK Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Lincoln „fnx” Lau
  • Bruno „bit” Lima
  • João „felps” Vasconcellos

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarLadder: FaZe w gronie ćwierćfinalistów, MVP PK pakuje walizki

Poznaliśmy kolejnego ćwierćfinalistę SL i-League StarSeries Season 4. Awans do fazy pucharowej turnieju w Kijowie zapewnili sobie reprezentanci FaZe C...