fot. DreamHack/Adela Sznajder

kNg zaprezentował skład swojej nowej drużyny

Wreszcie dowiedzieliśmy się, w jakim składzie występował będzie w najbliższym czasie Vito „kNg” Giuseppe, który pod koniec stycznia został usunięty z 100 Thieves. Brazylijczyk, zgodnie ze swoimi zapowiedziami z początku tego miesiąca, zebrał zupełnie nową drużynę, z którą będzie reprezentował barwy Virtue Gaming.

kNg z pamiętnego składu 100T został usunięty po tym, jak wdał się w niepotrzebną dyskusję z Duncanem „Thorinem” Shieldsem w social media. Niedługo po tym wydarzeniu Brazylijczyk zapowiedział, że zamierza pozwać brytyjskiego dziennikarza, a później dowiedzieliśmy się także, że w planach ma stworzenie zupełnie nowej drużyny.

Tak też się stało. kNg dołączył do Virtue Gaming wraz z czterema innymi zawodnikami z Brazylii. U boku finalisty PGL Major Kraków 2017 występować będą: Denner „KHTEX” Barchfield, Willian „LuL4” Elias, Lucas „destiny” Bullo oraz Ricardo „s1” Shinji. Wszyscy zawodnicy mogą pochwalić się sporym doświadczeniem zbieranym w wielu różnych formacjach. Co ciekawe, jedynym, z którym kNg nie miał okazji występować w jednej drużynie jest s1.

Oto, co na temat dołączenia do Virtue powiedział KHTEX:

Jestem bardzo zmotywowany. Grałem już z kNg i wiem, że jest to zawodnik, który ma do mnie spore zaufanie, co sprawia, że w grze czuję się bardzo komfortowo. Nie mam wątpliwości, że będziemy najlepsi!

Skład Virtue Gaming:

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Denner „KHTEX” Barchfield
  • Willian „LuL4” Elias
  • Lucas „destiny” Bullo
  • Ricardo „s1” Shinji
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy rozpiskę eliminacji do 3. sezonu PLE. Etap zamknięty rozgrywany offline

Już wiosną czeka nas 3. sezon Polskiej Ligi Esportowej. Zanim jednak on wystartuje, wyłonione muszą zostać ekipy, które dołączą do grona dotychczasowy...

>