Organizatorzy Copenhagen Games 2018 wysłali drugie zaproszenie na swoją imprezę. Tym razem trafiło ono w ręce jednej z największych niespodzianek pierwszego tegorocznego Majora, czyli Quantum Bellator Fire.

Wschodnioeuropejski skład jeszcze kilka miesięcy temu pozostawał anonimowy dla większości światowej sceny. Jednakże niezwykle udany występ na ELEAGUE Major Boston 2018 sprawił, że Kirill "Boombl4" Mikhailov i spółka zyskali ogromne uznanie, którego efektem jest także invite na zbliżające się duńskie zawody.

W przeszłości śledziliśmy Copenhagen Games, oglądaliśmy spotkania na streamach i cały czas mieliśmy w naszych głowach myśl, że "kiedyś też się tam znajdziemy" – stwierdził szkoleniowiec QB Fire, Dmitry "iksou" Mikhaylichenko. – A teraz otrzymaliśmy bezpośrednie zaproszenie na zawody, co jest fantastycznym uczuciem. Przyjedziemy do Danii i będziemy mogli zobaczyć przepiękną Kopenhagę. Jesteśmy niezwykle podekscytowani – dodał.

Od kilku tygodni wiemy, że na zawodach pojawią się też reprezentanci North Academy. Samo Copenhagen Games 2018 odbędzie się między 28 marca a 1 kwietnia.