Kolejna wygrana Zealots w HGC Western Clash! Zespół Adriana "adrd" Wójcika i Maksyma "Mopsio" Szczypy awansował do finału drabinki przegranych po zwycięstwie nad Fnatic. Tym samym Mopsio i kompani mają pewne miejsce na podium, lecz wciąż liczą się w walce nawet o mistrzostwo Western Clash.

Zealots 3 : 0 Fnatic
Mapy: Odlewnia Volskaya Pole Bitewne Wieczności Wieże Zagłady

Trzeba uczciwie przyznać, że "Zeloci" nie mieli większych problemów z pokonaniem swoich rywali. Swoją siłę pokazali już w pojedynku na Odlewni Volskaya, zdobywając przewagę dwóch poziomów w zaledwie 5. minucie. Na prowadzenie w serii wyszli po 16-minutowej potyczce. Bitwa na Polu Bitewnym Wieczności była bardziej wyrównana, jednak świetna kontrola Nieśmiertelnych w wykonaniu Zealots zapewniła im zwycięstwo po dwudziestu minutach zmagań.

Na trzeciej mapie, którą były Wieże Zagłady, adrd i kompani sprawili prawdziwe lanie swoim oponentom. W przeciągu pierwszej minuty spotkania na konto Zealots wpadły trzy fragi i przewaga nad Fnatic wzrosła diametralnie. Decydujący cios "Zeloci" zadali już w 14. minucie, mając na koncie swojej bazy aż 36 punktów życia.

Już za kilka minut zespół naszych rodaków rozpocznie kolejny mecz w HGC Western Clash. Rywalem Zealots w walce o wielki finał będzie Tempo Storm. Dla ekipy Mopsia ten mecz może być okazją do rewanżu za porażkę w swoim pierwszym meczu drabinki wygranych. Mecz ten możecie obejrzeć z polskim lub angielskim komentarzem. Harmonogram oraz drabinkę zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.