STS
Zealots HotS
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Zealots miażdży Fnatic i powalczy o wielki finał HGC Western Clash!

Kolejna wygrana Zealots w HGC Western Clash! Zespół Adriana „adrd” Wójcika i Maksyma „Mopsio” Szczypy awansował do finału drabinki przegranych po zwycięstwie nad Fnatic. Tym samym Mopsio i kompani mają pewne miejsce na podium, lecz wciąż liczą się w walce nawet o mistrzostwo Western Clash. Zealots 3 : 0 Fnatic Mapy: Odlewnia Volskaya Pole Bitewne […]

Kolejna wygrana Zealots w HGC Western Clash! Zespół Adriana „adrd” Wójcika i Maksyma „Mopsio” Szczypy awansował do finału drabinki przegranych po zwycięstwie nad Fnatic. Tym samym Mopsio i kompani mają pewne miejsce na podium, lecz wciąż liczą się w walce nawet o mistrzostwo Western Clash.

Zealots 3 : 0 Fnatic
Mapy: Odlewnia Volskaya Pole Bitewne Wieczności Wieże Zagłady

Trzeba uczciwie przyznać, że „Zeloci” nie mieli większych problemów z pokonaniem swoich rywali. Swoją siłę pokazali już w pojedynku na Odlewni Volskaya, zdobywając przewagę dwóch poziomów w zaledwie 5. minucie. Na prowadzenie w serii wyszli po 16-minutowej potyczce. Bitwa na Polu Bitewnym Wieczności była bardziej wyrównana, jednak świetna kontrola Nieśmiertelnych w wykonaniu Zealots zapewniła im zwycięstwo po dwudziestu minutach zmagań.

Na trzeciej mapie, którą były Wieże Zagłady, adrd i kompani sprawili prawdziwe lanie swoim oponentom. W przeciągu pierwszej minuty spotkania na konto Zealots wpadły trzy fragi i przewaga nad Fnatic wzrosła diametralnie. Decydujący cios „Zeloci” zadali już w 14. minucie, mając na koncie swojej bazy aż 36 punktów życia.

Już za kilka minut zespół naszych rodaków rozpocznie kolejny mecz w HGC Western Clash. Rywalem Zealots w walce o wielki finał będzie Tempo Storm. Dla ekipy Mopsia ten mecz może być okazją do rewanżu za porażkę w swoim pierwszym meczu drabinki wygranych. Mecz ten możecie obejrzeć z polskim lub angielskim komentarzem. Harmonogram oraz drabinkę zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue sięga po tytuł mistrza IEM Katowice 2018

Za nami wielki finał Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2018. Mistrzem turnieju StarCraft 2 został Lee "Rogue" Byung Ryul, który w wiel...