Bartosz "bejott" Jakubowski, jeden z najlepszych graczy FIFA w naszym kraju opuszcza szeregi GF-Gaming, z którym związany był od roku. Teraz ma zagrać w nowych barwach. Prawdopodobnie trafi do ALSEN Team, ale o tym mamy przekonać się za kilka godzin, kiedy zostanie opublikowana oficjalna informacja. Czy w nowej drużynie zdoła powtórzyć sukcesy z 2013 roku?

 

Grając dla GF-Gaming zdobył trzecie miejsce podczas Mistrzostw Polski FIFA 13, a także triumfował podczas Lana Włocławek 2013. Wielokrotnie stawał na podium internetowych rozgrywek lub mniejszych turniejów. Mogliście z nim zagrać podczas Poznań Game Arena, gdzie bywał na stoisku naszego partnera, firmy Agito.pl. 

 

 

Teraz postanowił zmienić organizację, co skomentował następującymi słowami:

 

- Cóż, nasze drogi z GF Gaming się rozchodzą, ale ten wspólnie spędzony rok będę wspominał bardzo miło. Nigdy nie miałem żadnych problemów z dogadaniem się w jakiejkolwiek sprawie, osiągnąłem też parę sukcesów pod banderą GF, także myślę, że z tego roku współpracy obie strony są zadowolone. Z tego miejsca wielkie dzięki dla Perila, Apaxiego i każdego członka GF Gaming który wspólnie pracował na dobro marki. Dzięki! - mówi bejott.

 

Czy jego transfer do ALSEN Team się potwierdzi? Poinformujemy Was w późniejszych godzinach!

 

Aktualizacja: informacja została potwierdzona - bejott oficjalnie dołącza do ALSEN Team.

 

Cześć! Po roku pobytu w GF Gaming, postanowiłem, że czas poszukać nowych wyzwań, motywacji, której ostatnimi czasy mi brakowało. Takowe rozważania na temat mojej przygody z FIFĄ przerwał mi dźwięk powiadomienia z facebooka! Snavi napisał do mnie z propozycją przejścia pod jego skrzydła. Długo nie musiałem się zastanawiać nad tym wyborem i uważam dołączenie do Alsen Team za bardzo dobrą decyzję. Dlaczego? Cieszę się, że tę organizację tworzą osoby, które dobrze znam z wszelakich wyjazdów LANowych(z tego miejsca pozdrawiam redaktorkę Inn ;P). Do dywizji FIFA należą gracze, z którymi mam bardzo dobry kontakt, także mam nadzieję, że 'teamspirit' drużyny wzniesie się na jeszcze wyższy poziom po moim dojściu. No i osoba Grześka Lewandowskiego, fantastyczny człowiek i manager, z nostalgią wspominam współpracę z nim podczas pobytu w Gameburgu i mam nadzieję, że teraz będzie jeszcze lepsza! Jeszcze raz witam!:-) - mówi.