fot. DreamHack/Jussi Jaaskelainen

MANS NOT HOT dołącza do Imperial

Po blisko czterech miesiącach poszukiwań MANS NOT HOT znalazło wreszcie organizację. Od teraz miksowy skład reprezentować będzie barwy The Imperial, dla którego jest to powrót na scenę CS:GO.

Europejski skład, w którym znajdziemy m.in. Asgera „AcilioNa” Larsena oraz Jespera „tenzkiego” Mikalskiego, kilkukrotnie miał już okazję pokazać się na przeróżnych imprezach online. Drużyna Duńczyków sięgnęła m.in. po triumf w CSesport.com XMAS Cup oraz zajęła drugie miejsce podczas Geeks Gone Wild #23. Ponadto za kilka dni walczyć będzie o awans do ECS Season 5.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że możemy wreszcie ujawnić nasz nowy dom – przyznał AcilioN. – W ostatnich miesiącach naprawdę ciężko pracowaliśmy, a także rozgrywaliśmy wiele oficjalnych spotkań. To był trudny czas, ale teraz dzięki Imperial możemy w stu procentach skupić się na grze. Od teraz rozpoczynamy przygotowania do Copenhagen Games, przed którym odbędziemy tygodniowy bootcamp – dodał.

Nowy skład The Imperial prezentuje się następująco:

  • Asger „AcilioN” Larsen
  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Nemanja „nexa” Isaković
  • Rokas „EspiranTo” Milasauskas
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Neil „NeiL_M” Murphy – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe Clan wygrywa StarLadder i-League Invitational w PUBG

Pierwszy zorganizowany przez StarLaddera turniej Playerunknown's Battlegrounds za nami. Po triumf sięgnęli ostatecznie reprezentanci FaZe Clanu, którz...