STS
GuardiaN FaZe Clan IEM Katowice
fot. ESL/Helena Kristiansson

FaZe i Cloud9 jadą na DreamHack Masters Marseille 2018

Kolejny tydzień przyniósł nam kolejne ogłoszenie dotyczące uczestników DreamHack Masters Marseille 2018. Tym razem organizatorzy kwietniowej imprezy nie przebierali w środkach i przekazali bezpośredni bilet na swoją imprezę dwójce finalistów ostatniego Majora. Jeszcze w styczniu FaZe Clan i Cloud9, bo o nich tu mowa, stoczyły ciężki bój w wielkim finale ELEAGUE Major Boston 2018. Ostatecznie […]

Kolejny tydzień przyniósł nam kolejne ogłoszenie dotyczące uczestników DreamHack Masters Marseille 2018. Tym razem organizatorzy kwietniowej imprezy nie przebierali w środkach i przekazali bezpośredni bilet na swoją imprezę dwójce finalistów ostatniego Majora.

Jeszcze w styczniu FaZe Clan i Cloud9, bo o nich tu mowa, stoczyły ciężki bój w wielkim finale ELEAGUE Major Boston 2018. Ostatecznie z tego starcia zwycięsko wyszli Amerykanie, którzy jednak od tego czasu wyraźnie zawodzą i nie potrafią nawiązać do formy, którą prezentowali w swojej ojczyźnie. Z kolei FaZe na dwóch ostatnich turniejach, tj. na finałach StarLaddera oraz na IEM Katowice 2018, pokazało się z niezłej strony, ale i tak pozostał pewien niedosyt. Wszak czwarte i drugie miejsce to za mało jak na ambicje Håvarda „raina” Nygaarda i jego kolegów.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis Cloud9 FaZe Clan
G2 Esports mousesports SK Gaming

W sumie w DreamHack Masters Marseille 2018 udział weźmie szesnaście drużyn, z których dwanaście otrzyma bezpośrednie zaproszenia. Same zawody odbędą się między 18 a 22 kwietnia w Le Dôme de Marseille. Łączna pula nagród turnieju osiągnie kwotę 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy wszystkich uczestników północnoamerykańskiej dywizji ECS Season 5

Zmagania w ramach północnoamerykańskiej dywizji Challenger Cup dobiegły końca. Tym samym znamy już komplet dziesięciu drużyn, które w połowie marca ro...