fot. ESL/Bart Oerbekke

KRIMZ wybrany przez HLTV MVP światowych finałów WESG 2017

Freddy „KRIMZ” Johansson po raz pierwszy w swojej karierze został przez serwis HLTV uhonorowany tytułem MVP. Popularny serwis właśnie zawodnika Fnatic wybrał najbardziej wartościowym graczem zakończonych dopiero co światowych finałów World Electronic Sports Games 2017.

I nie ma się co temu dziwić – 23-latek już od wielu miesięcy zachwyca formą, a po ubiegłorocznych roszadach personalnych to on został najbardziej znaczącą postacią skandynawskiej formacji. Co prawda przy okazji Intel Extreme Masters Katowice 2018 znalazł się nieco w cieniu Robina „flushy” Rönnquista, ale już w Chinach pokazał pełnię swojego potencjału. Złośliwi mogą powiedzieć, że nie było to nic trudnego biorąc pod uwagę ogólny poziom imprezy, chociaż należy zauważyć, że także w starciach z Cloud9, BIG czy też AGO Esports, czyli zespołami z czołowej trzydziestki rankingu HLTV, Johansson prezentował się bardzo dobrze. Na przestrzeni całego turnieju KRIMZ wypracował sobie średni rating na poziomie 1,30 i w ogromnym stopniu przyczynił się do ostatecznego triumfu swojej drużyny.

Przypomnijmy, że dzięki wygranej w WESG 2017 Fnatic zgarnęło główną nagrodę w wysokości 800 tysięcy dolarów. Więcej na temat mecz finałowego przeczytać można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic triumfuje na światowych finałach WESG 2017!

Fnatic znowu zwycięskie! Szwedzka ekipa, która kilkanaście dni temu świętować mogła triumf podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018, tym razem okaz...