STS
fot. fb.com/kamilbdg

Drużyna kamila przegrywa w wielkim finale GAMERZ Season 2

Kamil „kamil” Kamiński nie będzie miał szansy wyjechać na organizowany przez Fnatic bootcamp. Drużyna Polaka, mimo że wydawała się być faworytem, przegrała ostatecznie w wielkim finale drugiego sezonu GAMERZ, którego stawką był angaż we Fnatic Academy. Team Blue 0 : 2 Team Red (GAMERZ Season 2 – wielki finał) 14 7 Mirage 8 16 7 […]

Kamil „kamil” Kamiński nie będzie miał szansy wyjechać na organizowany przez Fnatic bootcamp. Drużyna Polaka, mimo że wydawała się być faworytem, przegrała ostatecznie w wielkim finale drugiego sezonu GAMERZ, którego stawką był angaż we Fnatic Academy.

Team Blue 0 : 2 Team Red

(GAMERZ Season 2 – wielki finał)
14 7 Mirage 8 16
7 8
3 2 Inferno 13 16
1 3
 Nuke 

A nic nie zapowiadało takiego rozczarowania. Dowodzony przez Polaka Team Blue udanie wystartował bowiem na Mirage’u, gdzie bardzo szybko udało mu się zyskać sześciopunktowe prowadzenie. Niemniej były to tylko dobre złego początki, bo Team Red z czasem odrobił wszystkie straty, a przed przerwą zyskał wynoszącą jedno oczko przewagę. Po zmianie stron obraz meczu się nie zmienił – obie formacje szły ze sobą łeb w łeb i w pewnym momencie wydawało się, że kamil i spółka doprowadzą do dogrywki. Ostatnie słowo należało jednak do ich rywali, którzy rzutem na taśmę wygrali 16:14.

Wówczas można było mieć jeszcze nadzieję na powrót podopiecznych Abdisamada „SpawNa” Mohameda, wszak to oni zdecydowali się na wybór Inferno. Na serwerze w ogóle nie było tego jednak widać, bo od pierwszych minut to Alexander „AlekS” Andersson i spółka przejęli inicjatywę. Nie wyglądało to najlepiej, bo grający po stronie atakującej Team Blue był w stanie tylko dwukrotnie przełamać niezwykle skutecznie grającą dziś defensywę rywali, a w pozostałych przypadkach musiał pogodzić się z porażką. Wyglądało na to, że jest już po wszystkim i faktycznie po przejściu do ofensywy drużyna czerwona bez problemu dograła brakujące rundy, gromiąc ostatecznie przeciwników aż 16:3.

Dzięki wygranej Team Red, w którym znaleźli się Hubert „CaNNiE” Ludwig, Matej „MaTaFe” Fekonja, Alexander „AlekS” Andersson, Adam „ec1s” Eccles oraz Johan „Meddo” Lundborg, będzie miał szanse na angaż w nowym składzie Fnatic Academy. Najpierw cała piątka uda się na trwający trzydzieści dni bootcamp, po którym szwedzka organizacja zaoferuje wybranym zawodnikom półroczne kontrakty.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Doublelift_Olleh

Team Liquid z awansem do półfinałów wiosennej odsłony NA LCS 2018!

Pierwszy ćwierćfinał wiosennej odsłony NA LCS 2018 jest już historią. Minionej nocy Team Liquid okazało się być lepsze od Cloud9, dzięki czemu to ekip...