STS
fot. Fragbit Studio

kaze opuszcza Flash Gaming

Dość niespodziewanie z Flash Gaming pożegnał się Andrew „kaze” Khong. Malezyjski związany był z organizacją od początku jej istnienia, ale dziś poinformował, że jego dotychczasowa umowa wygasła i nie zostanie ona przedłużona. 23-latek w przeszłości związany był m.in. z dream[S]cape oraz MVP Karnal, zaś pod koniec marca ubiegłego roku został dokooptowany do składu nowo powstającego Flash. Wraz […]

Dość niespodziewanie z Flash Gaming pożegnał się Andrew „kaze” Khong. Malezyjski związany był z organizacją od początku jej istnienia, ale dziś poinformował, że jego dotychczasowa umowa wygasła i nie zostanie ona przedłużona.

23-latek w przeszłości związany był m.in. z dream[S]cape oraz MVP Karnal, zaś pod koniec marca ubiegłego roku został dokooptowany do składu nowo powstającego Flash. Wraz z ekipą tą szybko przebił się do azjatyckiej czołówki, triumfując m.in. podczas eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2017. Z kolei z styczniu tego roku on i jego koledzy wystąpili na ELEAGUE Major Boston 2018, zajmując miejsce TyLoo. Sama impreza nie przebiegła jednak dla zespołu kaze’a najlepiej, gdyż odpadł on już po pierwszej fazie grupowej.

Nie jestem już członkiem składu Flash Gaming, gdyż mój kontrakt dobiegł końca – poinformował Khong za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Nie zamierzam podpisywać nowej umowy. AttackeRowi i Summerowi życzę powodzenia w nowym składzie. Razem z drużyną mieliśmy wiele świetnych chwil – dodał.

W tej sytuacji skład Flash Gaming będzie prawdopodobnie prezentować się następująco:

  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • KunHua „LOVEYY” Bai
  • YuLun „Summer” Cai
  • Zhe „Ayeon” Yang
  • ZhiHong „aumaN” Liu
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kikis

Kikis następcą Tabasko w Illuminar Gaming!

Zaledwie kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że Wojciech “Tabasko” Kruza został oficjalnie odsunięty od składu Illuminar Gaming. Organizacja postano...