STS
fot. StarLadder

DeKay: Na`Vi zażądało za s1mple’a i flamiego 1,2 miliona dolarów

Wychodzą na jaw kolejne fakty dotyczące potencjalnego zakupu dwóch zawodników Natus Vincere przez Immortals. Jak dowiedział się Jarek „DeKay” Lewis, włodarze ukraińskiej organizacji zażądali za Aleksandra „s1mple’a” Kostylieva i Egora „flamiego” Vasilyeva 1,2 miliona dolarów. Według doniesień amerykańskiego dziennikarza, zaporowa kwota zaproponowana przez Natus Vincere była główną przyczyną zakończenia negocjacji z Immortals. Ukraińcy zażądali pół […]

Wychodzą na jaw kolejne fakty dotyczące potencjalnego zakupu dwóch zawodników Natus Vincere przez Immortals. Jak dowiedział się Jarek „DeKay” Lewis, włodarze ukraińskiej organizacji zażądali za Aleksandra „s1mple’a” Kostylieva i Egora „flamiego” Vasilyeva 1,2 miliona dolarów.

Według doniesień amerykańskiego dziennikarza, zaporowa kwota zaproponowana przez Natus Vincere była główną przyczyną zakończenia negocjacji z Immortals. Ukraińcy zażądali pół miliona dolarów za Aleksandra „s1mple’a” Kostylieva oraz 700 tysięcy za kontrakt drugiego z graczy, flamiego. Sami zainteresowani zaoferowali pełną sumę za gwiazdora z Ukrainy, 250 tysięcy za Vasilyeva oraz dodatkowe 100 tysięcy dolarów. To – jak się okazało – nie zadowoliło włodarzy organizacji z Europy.

W związku z zaistniałymi komplikacjami, Immortals starało się wykupić kontrakt samego Kostylieva, który wyraził chęć dołączenia do nowej formacji. Na drodze ponownie stanął jednak pracodawca Ukraińca. Zgodnie z doniesieniami, klauzula wykupu nie miała określonego konkretnego terminu transferu, tak więc nawet jeśli do takiego by doszło, 20-letni gracz dołączyłby do Immortals dopiero w lipcu. Pomimo prób przyspieszenia całego procesu cała sprawa spaliła na panewce. Ostatecznie sam Kostyliev poinformował, że zamierza pozostać w aktualnej drużynie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Doublelift

Mimo rodzinnej tragedii Doublelift zagra w finale NA LCS

W nocy z 1 na 2 kwietnia jedna wiadomość z Ameryki wstrząsnęła społecznością LoL-a. Brat najbardziej znanego marskmana w NA LCS, Yillianga "Doublelift...