STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Zmiana w AVANGAR – Ramz1k w miejsce Jamego

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku AVANGAR świętować mogło największy sukces w swojej krótkiej historii – awans na Majora. Co prawda w Bostonie ekipa rodem z Kazachstanu, jak można się domyślić, nie zachwyciła, ale i tak zdołała obwieścić światu swoje istnienie. Od momentu zakończenia współorganizowanej przez Valve imprezy zespół zdołał jeszcze zapewnić sobie udział w Intel […]

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku AVANGAR świętować mogło największy sukces w swojej krótkiej historii – awans na Majora. Co prawda w Bostonie ekipa rodem z Kazachstanu, jak można się domyślić, nie zachwyciła, ale i tak zdołała obwieścić światu swoje istnienie.

Od momentu zakończenia współorganizowanej przez Valve imprezy zespół zdołał jeszcze zapewnić sobie udział w Intel Extreme Masters Katowice 2018. Jednakże ogólne wyniki drużyny nie zachwycały, dlatego też po dłuższym okresie rozczarowań postanowiono wprowadzić pewne modyfikacje. Ich ofiarą padł Ali „Jame” Djami, który po ośmiu miesiącach wspólnej gry został odesłany na ławkę rezerwowych.

Jego miejsce zajął Ramazan „Ramz1k” Bashizov. 18-letni Kazach przez większą część swojej kariery związany był z Tengri, wraz z którym w grudniu 2016 roku zatriumfował podczas StarLadder ProSeries XVI. Niemniej ani on, ani jego ówcześni koledzy nigdy na dobre nie zaistnieli na międzynarodowym podwórku, chociaż należy odnotować, że latem ubiegłego roku walczyli w zamkniętych eliminacjach do PGL Major Kraków 2017.

W tej sytuacji skład AVANGAR prezentuje się następująco:

  • Timur „buster” Tulepov
  • Aidyn „KrizzeN” Turlybekov
  • Alexey „qikert” Golubev
  • Dmitry „dimasick” Matvienko
  • Ramazan „Ramz1k” Bashizov
  • Dastan „dastan” Akbaev – trener
  • Ali „Jame” Djami – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro kontynuuje walkę w ESEA MDL, dziś zagrają także Izako Boars i attackiereN

Środa to aż trzy mecze Polaków! Najważniejszym wieczornym starciem wydaje się to rozegrane przez Virtus.pro, ale coś dla siebie znajdą również fani in...