Flusha Fnatic IEM Katowice
fot. ESL/Helena Kristiansson

Fnatic wystąpi na ESL One Cologne

Po uprzednio ogłoszonych w lutym zaproszeniach dla SK Gaming i Cloud9, przyszedł czas na ujawnienie kolejnych szczegółów na temat ESL One Cologne 2018. Dzisiaj poznaliśmy kolejnego uczestnika tego wydarzenia, którym jest Fnatic.

Szwedzka drużyna, po tegorocznych zwycięstwach na światowych finałach WESG 2017 oraz Intel Extreme Masters Katowice 2018, obecnie okupuje trzecie miejsce w rankingu HLTV.

Aktualnie Fnatic aktywnie uczestniczy w dwóch ligach: 7. sezonie ESL Pro League i ECS Season 5. W pierwszej, z wygranymi czterema z dziesięciu map, Szwedzi znajdują się na niezadowalającym 12. miejscu.. W drugiej natomiast okupują drugą lokatę, z zaledwie trzema przegranymi spotkaniami na osiem rozegranych.

ESL One Cologne 2018 odbędzie się 3–8 lipca. W zawodach weźmie udział szesnaście drużyn, które będą rywalizować o łączną pulę nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Patitek wraca do składu x-komu, stark na ławkę

Kilkanaście dni po występie swojej drużyny na V4 Future Sports Festival włodarze x-kom teamu zdecydowali się na zmiany w składzie. W ich efekcie na ła...