STS

W niedzielę startuje warszawski przystanek Road to GG League

Na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej odbędzie się inauguracyjny turniej cyklu Road to GG League. Osiem drużyn CS:GO, w tym dwie zaproszone, będą 8 kwietnia rywalizować o nagrody sięgające 10 000 złotych, a także o jedno miejsce w finałach serii, które odbędą się w Poznaniu. Do rywalizacji przystąpią m.in. Codewise Unicorns, PRIDE Academy czy […]

Na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej odbędzie się inauguracyjny turniej cyklu Road to GG League. Osiem drużyn CS:GO, w tym dwie zaproszone, będą 8 kwietnia rywalizować o nagrody sięgające 10 000 złotych, a także o jedno miejsce w finałach serii, które odbędą się w Poznaniu. Do rywalizacji przystąpią m.in. Codewise Unicorns, PRIDE Academy czy Illuminar Gaming. Odwiedzający będą mogli liczyć nie tylko na możliwość oglądania rozgrywek, ale także zagrania w strefie free to play.

Impreza rozpocznie się 8 kwietnia o godzinie 10:00, a wstęp będzie wolny dla wszystkich chętnych. W turnieju CS:GO obowiązywać będzie drabinka pojedynczej eliminacji z meczami w formacie Bo3. Nagrody pieniężne otrzymają zespoły, które awansują do półfinałów, a zwycięzcom przypadnie 5 000 złotych. Prawdopodobnie najważniejsze będzie jednak zdobycie slota w finałach GG League zaplanowanych na 16-17 czerwca. Dwanaście drużyn, w tym czwórka zwycięzców poszczególnych przystanków, będzie na poznańskim Inea Stadionie rywalizować o 100 000 złotych.

Strefa free to play wyposażona w 20 komputerów HIRO pozwoli odwiedzającym zagrać m.in. w Call of Duty: WWII, Destiny 2 czy FIFA 18.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
NEO Virtus.pro

Pewne zwycięstwo Virtus.pro z Red Reserve na Bets.net Masters

Virtus.pro utrzymuje się w grze o mistrzostwo Bets.net Masters! Polska formacja wczoraj spadła do dolnej części drabinki, gdzie dziś musiała pojedynko...