Ninjas in Pyjamas tymczasowo wraca na scenę LoL-a!

Ninjas in Pyjamas ogłosiło swój skład League of Legends. Szwedzka organizacja dostała zaproszenie do fazy grupowej turnieju European Masters, co wiązało się z pozyskaniem zawodników. Formację reprezentować będą w większości gracze, którzy swoich sił próbowali w różnych drużynach podczas trwania ostatniego Challenger Series.

To nie pierwszy raz, gdy będziemy mogli zobaczyć zawodników reprezentujących tę organizację na Summoner’s Rift. Już od trzeciego sezonu NiP prężnie działał na scenie LoL-a, niejednokrotnie grając w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przez zespół przewinęli się tacy gracze jak chociażby Bjergsen, Svenskeren, mithy czy Alex Ich. Warto też dodać, że to właśnie po bezpośredniej serii z tą drużyną awans do LCS wywalczyli Polacy, czyli Kiedyś Miałem Team.

Nowy skład NiP-u prezentuje się następująco:

  • Finn „Finn” Wiestål (Toplane)
  • Marc „Caedrel” Lamont (Jungle)
  • Emil Lucas „Larssen” Larsson (Midlane)
  • Ludvig „XDSMILEYs6” Granquist (AD Carry)
  • Morgan „Hustlin” Granberg (Support)

W akcji zobaczymy czterech Szwedów i jednego Brytyjczyka. Najbardziej rozpoznawalnymi postaciami są z pewnością Caedrel i Hustlin. Pierwszy z nich jeszcze do niedawna reprezentował barwy H2k-Gaming, natomiast gracz z dolnej alei ekipę Dark Passage. Obaj mieli do czynienia z grą na najwyższym poziomie i będą mogli pomóc swoim kolegom w jak najlepszym pokazaniu się w przyszłych potyczkach.

Pierwszy mecz NiP-u odbędzie się 14 kwietnia. Wszystkie spotkania będą do obejrzenia na w ESL.TV Polska. Zapraszamy również do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Legia i FaZe przeprowadzą charytatywną aukcję koszulek z IEM Katowice 2018

Półfinałowy mecz Intel Extreme Masters Katowice 2018 pomiędzy FaZe Clanem a Astralis obfitował w wiele emocji, nie da się ukryć. Niemniej u części pol...