unknown_pompateam
fot. ESL/Bart Oerbekke

Unknown MVP czwartego tygodnia ESL Mistrzostw Polski

Zakończył się czwarty tydzień 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Kolejne punkty na swoje konto zapisały odpowiednio Team Same Mordeczki, Szata Maga, Team Ascent oraz Illuminar Gaming. Największy udział w zwycięstwie swojej drużyny miał Marcin „Unknown” Kubicki, który został uhonorowany tytułem MVP.

Toplaner Team Same Mordeczki, Marcin "Unknown" Kubicki, został wybrany MVP tygodnia #4!#ESLMP

Opublikowany przez ESL Polska 12 kwietnia 2018

Pierwsza potyczka Teamu Same Mordeczki z ProXima Gaming była bardzo efektownym, choć niełatwym dla TSM-u starciem. W grze zobaczyliśmy wiele zabójstw, a przez pewien moment wydawało się, że to właśnie druga z ekip zapisze pierwszą potyczkę na swoje konto. Wszystko rozstrzygnęło się dopiero w ostatniej walce, gdzie po świetnym wykorzystaniu umiejętności ostatecznej przez Unknowna i Matislawa, wraz z kolegami z drużyny mogli ruszyć na bazę przeciwnika. W drugiej z rozgrywek gracz z górnej alei zdecydował się na wybór Gangplanka. Postrach Siedmiu Mórz w jego rękach dosłownie siał spustoszenie podczas walk drużynowych. Pomimo tego, że nie był to jednostronny pojedynek, ostatecznie ekipa pod przywództwem Unknowna sięgnęła po drugie zwycięstwo, zamykając całą serię.

Kolejne spotkania w ramach 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski już w najbliższy poniedziałek. Piąty tydzień zainaugurują Illuminar Gaming i Teamem Ascent. Wszyscy fani TSM-u będą musieli poczekać do wtorku, a naprzeciwko ich ulubionego składu stanie Szata Maga. Pełny harmonogram, aktualną tabelę czy zestawienia wszystkich zespołów możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic otwiera dywizję Rainbow Six: Siege

Kojarzona dotychczas z takich gier jak Counter-Strike czy też League of Legends organizacja Fnatic rozszerza się o kolejną dywizję. Tym razem jej włod...