STS
TaZ Team Kinguin
fot. Team Kinguin

TaZ: Talent jest na miejscu, teraz musimy to poukładać i zacząć wygrywać

Za nowym składem Teamu Kinguin pierwszy miesiąc wspólnej gry. Czy był to okres udany? Wydaje się, że tak, bo choć nie obfitował w sukcesy, to należy pamiętać, że drużyna sformowała się dopiero niedawno, zaś część graczy występuje ze sobą dopiero po raz pierwszy. Potencjał w swojej ekipie dostrzega jej lider, Wiktor „TaZ” Wojtas. Były zawodnik […]

Za nowym składem Teamu Kinguin pierwszy miesiąc wspólnej gry. Czy był to okres udany? Wydaje się, że tak, bo choć nie obfitował w sukcesy, to należy pamiętać, że drużyna sformowała się dopiero niedawno, zaś część graczy występuje ze sobą dopiero po raz pierwszy.

Potencjał w swojej ekipie dostrzega jej lider, Wiktor „TaZ” Wojtas. Były zawodnik Virtus.pro w rozmowie przeprowadzonej dla oficjalnego kanału Kinguin opowiedział co nieco o sobie, ale także i na temat całego zespołu. Dowiemy się m.in. jak przebiega dotychczasowa współpraca z nową formacją czy jakie są jej plany na przyszłość, ale także i co 31-latek sądzi o obecnej sytuacji na polskiej scenie. Zapis wywiadu prezentujemy poniżej:

Obecnie Team Kinguin bierze udział w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, gdzie nie poniósł jeszcze porażki. Ponadto TaZ i spółka rozpoczęli niedawno rywalizację w 3. sezonie Polskiej Ligi Esportowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hatchy

Udany start Millenium w European Masters. Podopieczni Hatchý'ego lepsi od MFA

Za nami drugie starcie turnieju głównego European Masters. W meczu Misfits Academy z Millenium oglądaliśmy znacznie bardziej wyrównaną rywalizację niż...