STS
IceBeasto
fot. ESL/Kelly Kline

Starcie Polaków w European Masters! Penguins zmierzy się z iHG

Po drugim dniu European Masters poznaliśmy trzy drużyny, które mają już pewne miejsce w play-offach głównego turnieju. O awans do kolejnej fazy mogą być spokojne GamersOrigin, KlikTech i MAD Lions. Wszystkie wymienione formacje mają obecnie po dwa zwycięstwa na koncie i tym samym nie mogą już zająć ostatniego miejsca w grupie. Dla polskiej publiczności jest to o tyle dobra informacja, że w play-offach zagra na pewno Oskar „Selfmade” Boderek i jego MAD Lions.

Niestety, w pełni polski skład, Illuminar Gaming musiał uznać wyższość GamersOrigin we wczorajszym starciu i tym samym szanse na awans iHG z pierwszego miejsca mocno się zmniejszyły. Już dzisiaj GO będzie mogło na dobre przekreślić szanse iHG na fotel lidera, pokonując Ad Hoc Gaming.

Wczoraj również mieliśmy okazję przekonać się, na co stać skład nowy skład Origen. Nie ulega wątpliwości, że nie tego spodziewali się fani OG. Totalny brak zgrania i katastrofalne błędy InSeca były jednymi z powodów, przez które zespół xPeke został pokonany przez KlikTech.

Wyniki drugiego dnia turnieju głównego European Masters:

Niedziela, 15 kwietnia 2018
18:00 MAD Lions 1:0 SPGeSports Bo1
19:00 EURONICS Gaming 0:1 exceL eSports Bo1
20:00 Movistar Riders 0:1 Ninjas in Pyjamas Bo1
21:00 GamersOrigin 1:0 Illuminar Gaming Bo1
22:00 KlikTech 1:0 Origen Bo1
23:00 Misfits Academy 1:0 Team Atlantis Bo1

Dzisiaj czeka nas kolejna dawka emocji związanych z EU Masters. Spośród sześciu meczów zaplanowanych na dziś w dwóch będziemy mogli wspierać naszych rodaków. O 19:00 zespół pod przewodnictwem Adriana „Hatchý’ego” Widery, czyli Millenium podejmie Team Atlantis w poszukiwaniu drugiego zwycięstwa i objęcia pierwszego miejsca w grupie B. Następnie w akcji zobaczymy starcie Penguins z Illuminar Gaming. W przypadku zwycięstwa iHG Mateusz „Kikis” Szkudlarek i spółka zapewnią sobie awans do play-offów, stawiając jednocześnie formację Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i Bartosza „Ippona” Dzikowskiego pod ścianą.

Tak prezentuje się harmonogram trzeciego dnia European Masters:

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
18:00 exceL eSports vs Origen Bo1
19:00 Millenium vs Team Atlantis Bo1
20:00 Penguins vs Illuminar Gaming Bo1
21:00 Misfits Academy vs Wind And Rain Bo1
22:00 Gamers Origin vs Ad Hoc Gaming Bo1
23:00 SPGeSports vs Ninjas in Pyjamas Bo1

Dzisiejsze mecze European Masters będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale ESL_PL na Twitchu. Relację tekstową z turnieju znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy ćwierćfinalistów w T-Mobile Lidze Akademickiej

Zakończono fazę grupową w dwóch z trzech dyscyplin T-Mobile Ligi Akademickiej. Wiemy już, kto zagra w nadchodzących ćwierćfinałach rozgrywek League of...