ESL Mistrzostwa Polski puchar
fot. ESL

Wracają zmagania ESL MP w LoL-a! Egamink i ProXima na start 5. tygodnia

European Masters to nie jedyny turniej, podczas którego dzisiaj będziemy mogli obejrzeć w akcji naszych rodaków. O godzinie 19:00 rozpocznie się piąty tydzień ESL Mistrzostw Polski w League of Legends! W ciągu dwóch najbliższych wieczorów rozegrane zostaną cztery starcia, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla ostatecznego wyglądu tabeli.

Dzisiejszego wieczora w akcji zobaczymy formacje z dolnej połowy tabeli. Na początek w starciu o szóste miejsce zmierzą się Egamink E-sport i ProXima Gaming. Na chwilę obecną o oczko wyżej znajduje się formacja Marcina „MBHV” Pawlaka, jednak różnica dotyczy wyłącznie liczby ugranych map. Zwycięzca tego spotkania zwiększy swe szanse na play-offy, zaś przegrany będzie jedną nogą poza czołową szóstką rankingu.

Następnie do boju staną piąty w zestawieniu Fake Team oraz zamykające tabelę E-Blue Digital Paradox. Dla EDP dzisiejsza porażka może być gwoździem do trumny w kontekście awansu do fazy pucharowej. W przypadku przegranej podopieczni Kacpra „Nahovsky’ego” Merskiego będą nie tylko musieli wygrać pozostałe starcia, ale również liczyć na porażki Fake Teamu i zwycięzcy drugiego z dzisiejszych spotkań. Jeśli natomiast FT powinie się noga, aż trzy formacje zakończą szósty tydzień ESL MP z rezultatem 1-4.

Harmonogram dzisiejszych meczów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends:

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
19:00 Egamink E-sport vs ProXima Gaming Bo3
21:00 E-Blue Digital Paradox vs Fake Team Bo3

Mecze 16. sezonu ESL MP w LoL-a będziecie mogli obejrzeć standardowo w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00, wraz ze startem meczu Egamink E-sport z ProXimą Gaming. Pełny harmonogram rozgrywek oraz obecną klasyfikację grupową znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komputery Lenovo Legion Y720 Tower już w Polsce

Na polski rynek wchodzą nowe komputery sygnowane logiem Lenovo Legion. Model Y720 przeznaczony jest dla bardziej wymagających graczy i w najmocniejsze...