Inspired i spółka zainaugurują tegoroczne MSI

I co jeszcze lepsze Inspired otworzy całe MSI. W pierwszym pojedynku FlyQuest podejmie PSG Talon. Tajwańczycy w tym roku wykazali się szczególnie wysoką formą, gdyż o jedyny bilet na ten turniej musieli bić się nie tylko z reprezentantami ligi Pacific Championship Series, ale także z formacjami z Japonii oraz Oceanii. Huang "Maple" Yi-Tang i jego kompania okazali się najlepsi i na pewno będą chcieli pokazać, że nie są tutaj przypadkiem. Dlatego też FLY na czele z polskim leśnikiem musi mieć się na baczności, bowiem spotkanie to z pewnością nie będzie należeć do łatwych. A istnieje spora szansa, że to właśnie między tymi ekipami rozegra się walka o przejście do drugiego etapu MSI.

Mistrzowie świata kontra mistrzowie LLA

W ramach drugiej batalii T1 zmierzy się natomiast z Estral Esports. Obecni mistrzowie świata są murowanymi faworytami do wyjścia z grupy A play-inów MSI. Nikogo natomiast nie powinno to dziwić. Ci na początek zostali zestawieni ze złotymi medalistami minionego splitu ligi Ameryki Łacińskiej. I nietrudno się także domyślić, że w starciu z Lee "Fakerem" Sang-hyeokiem i jego towarzyszami raczej nie będą mieli zbyt wiele do szukania. T1 jest jednym z faworytów nawet do wygrania całego turnieju, a mecz ten stanowić powinien wyłącznie swego rodzaju rozgrzewkę. Zatem każdy wynik poza pewnym 2:0 na korzyść srebrnych medalistów ligi koreańskiej będziemy mogli rozpatrywać jako niespodziankę.

Harmonogram pierwszego dnia play-inów MSI 2024:

1 maja
10:00 FlyQuest vs PSG Talon BO3
13:00 T1 vs Estral Esports BO3

Transmisję ze wszystkich spotkań MSI 2024 będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat MSI 2024 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru: