Cinkrof
fot. LVP

Baton poza Egamink E-sport. Szlatan i Cinkrof dołączają do składu

Jak poinformował trener Egamink E-sport – Jacob – w drużynie nastąpiły zmiany. Baton nie będzie już dłużej reprezentował barw zespołu, a jego miejsce zajmie gracz występujący niegdyś w EU LCS, czyli Cinkrof. Ponadto do składu dołączył Szlatan, który będzie rywalizował o pozycję wraz ze Zwyroo, tworząc tym samym sześcioosobową ekipę.

Zawodnicy Egamink E-sport nie mogą zaliczyć 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski do udanych. Podopieczni Jacoba plasują się na ostatnim miejscu i nic dziwnego, że zdecydowali się coś zmienić. Baton, pomimo wysokiego rankingu w solo kolejce, nie jest tak doświadczonym graczem jak nowy nabytek drużyny. Cinkrof reprezentował barwy m.in. Origen, Dark Passage czy chociażby Movistar Riders. Jego zadaniem będzie wyprowadzenie zespołu z dołu tabeli, a wcześniej nabyte umiejętności bez wątpienia w tym pomogą.

Kolejnym ze wzmocnień jest SzLaTaN. Były zawodnik Szef+6 z pewnością w odpowiedni sposób zmotywuje resztę do jeszcze cięższej pracy, a niewykluczone, że i jego zobaczymy w akcji. Trzeba przyznać, że skład ekipy o wdzięcznej nazwie prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Całkiem możliwe, że już od następnych spotkań ich przeciwnicy będą musieli toczyć ciężki bój, by po bezpośrednim starciu wpisać punkty na swoje konto.

Czy Renifer i spółka wrócą silniejsi? O tym przekonamy się już 23 kwietnia, gdy staną w szranki z Fake Teamem. Aktualną tabelę oraz rozpiskę wszystkich meczów ESL Mistrzostw Polski znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ROX Tigers Mickey

Mickey zostanie zawodnikiem Golden Guardians?

Jeśli wierzyć plotkom, aktualnie trwają rozmowy na temat pozyskania koreańskiego midlanera – Mickeya – przez formację Golden Guardians. Choć obecnie z...