STS
PUBG
fot. PUBG Corp.

Twórcy PUBG zorganizują turniej w Niemczech, w puli 2 miliony dolarów!

Twórcy PlayerUnknown’s Battlegorunds postanowili śladem Valve sami zorganizować najbardziej prestiżowy międzynarodowy turniej w sygnowaną przez siebie grę. Dlatego też już latem w Niemczech odbędzie się PUBG Global Invitational 2018, w którego puli mają się znaleźć aż 2 miliony dolarów! W sumie udział w zawodach weźmie dwadzieścia drużyn, które wyłonione zostaną m.in. poprzez regionalne imprezy w Europie, […]

Twórcy PlayerUnknown’s Battlegorunds postanowili śladem Valve sami zorganizować najbardziej prestiżowy międzynarodowy turniej w sygnowaną przez siebie grę. Dlatego też już latem w Niemczech odbędzie się PUBG Global Invitational 2018, w którego puli mają się znaleźć aż 2 miliony dolarów!

W sumie udział w zawodach weźmie dwadzieścia drużyn, które wyłonione zostaną m.in. poprzez regionalne imprezy w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji. Co ciekawe, koniec końców wyłoniona zostanie aż dwójka mistrzów! Pierwsi z nich będą toczyć zmagania w trybie pierwszoosobowym, drudzy natomiast w trzecioosobowym. Podczas transmisji zastosowany ma zostać specjalny system kamer, który pozwoli nadawcom na przybliżenie wybranych przez siebie akcji oraz wybieranie najciekawszych akcji.

PUBG Global Invitational 2018 rozegrane zostanie między 25 a 29 lipca w Berlinie. Więcej szczegółów na temat wydarzenia mamy poznać dopiero w najbliższym czasie, chociaż warto zwrócić uwagę na jeden fakt – już teraz najważniejszy turniej w PlayerUnknown’s Battlegorunds dwukrotnie przebił wartość puli nagród Majora CS:GO, czyli teoretycznie najważniejszej imprezy na scenie Counter-Strike’a.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
DreamHack Masters Marseille 2018 Astralis

Astralis nowym liderem rankingu HLTV, AGO spada o dwa miejsca

To było do przewidzenia – Astralis, które wczoraj świętowało triumf podczas DreamHack Masters Marseille 2018, wzbiło się na sam szczyt rankingu HLTV....