Przerwa między splitami zbiera kolejne żniwa. Korzystając z pauzy w NA LCS na zmianę w szeregach zdecydowało się FlyQuest. Amerykańska organizacja pożegnała się z dwoma koreańskimi zawodnikami – Songiem "Fly'em" Yong-junem oraz Lee "Shrimpem" Byeong-hoonem.

Choć Shrimp był jedynie rezerwowym formacji i podczas wiosennej rundy wystąpił zaledwie podczas trzeciego tygodnia zmagań, Fly był głównym midlanerem FlyQuest. Song wystąpił we wszystkich meczach zeszłego splitu począwszy od czwartego tygodnia włącznie. Jego absencja w ciągu trzech pierwszych kolejek była spowodowana problemami z wizą. Wówczas jego miejsce na środkowej linii zajął gracz FlyQuest Academy – Jang "Keane" Lae-young.

Obecny skład FlyQuest:

Lee "Flame" Ho-jong
Andy "AnDa"Hoang
Jason "WildTurtle" Tran
William "Stunt" Chen
Robert Yip

Biorąc pod uwagę wyniki podczas rundy wiosennej trudno się dziwić tym zmianom. Podopieczni Roberta Yipa podczas zeszłego splitu NA LCS wygrali jedynie sześć spotkań z osiemnastu, co w ostatecznym rozrachunku dało im ósme miejsce w rankingu północnoamerykańskich rozgrywek. Tak niska lokata oznaczała brak szans na play-offy, a co za tym idzie zerowy dorobek Championship Points.