fot. DreamHack/Chris Bahn

Ameryka Północna też walczy o miejsce na DH Summer 2018, zagrają m.in. compLexity i Rogue

Rano walkę do walki o awans na DreamHack Open Summer 2018 przystąpiła Europa, zaś już w godzinach wieczornych zmagania rozpocznie także Ameryka Północna. Już o 20:00 startują bowiem tamtejsze zamknięte eliminacje, które pozwolą wyłonić kolejnego uczestnika szwedzkiej imprezy.

Od kilku dni pewne udziału w zamkniętym etapie mogły być cztery formacje – compLexity Gaming, eUnited, Ghost Gaming oraz Rogue. Wszystkie one otrzymały bezpośrednie zaproszenia od organizatorów, przez co nie musiały przebijać się przez otwarte kwalifikacje. Oczy kibiców będą zwrócone w szczególności w stronę pierwszej z wymienionych ekip, w której oficjalny debiut zaliczą pozyskani niedawno Peter „stanislaw” Jarguz oraz Shahzeb „ShahZaM” Khan.

Pary pierwszej rundy eliminacji prezentują się następująco:

29 kwietnia
20:00 compLexity Gaming vs Mythic BO3
20:00 Swole Patrol vs eUnited BO3
20:00 Ghost Gaming vs The Piioneers BO3
20:00 Team Dignitas vs Rogue BO3

Całe eliminacje zakończą się dopiero w poniedziałek w godzinach porannych. Ostatecznie awans na DreamHack Open Summer 2018 zapewni sobie tylko zwycięzca wielkiego finału zamkniętego etapu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zealots Mopsio

Zealots kontra Method już dziś w walce o Mid-Season Brawl

Pamiętacie występ Zealots podczas HGC Western Clash w Katowicach? Zespół Adriana "adrd" Wójcika i Maksyma "Mopsio" Szczypy ku zaskoczeniu wszystkich d...