Zealots adrd
fot. twitch.tv/blizzheroes

Koniec nadziei na Mid-Season Brawl dla Zealots. adrd i spółka ulegają Method

To nie był udany dzień dla Polaków grających w MOBA. Po porażce Illuminar Gaming w European Masters los drużyny LoL-a podzielił zespół Heroes of the Storm z dwoma naszymi rodakami w składzie. Zealots Adriana „adrd” Wójcika i Maksyma „Mopsio” Szczypy musiał uznać wyższość Method w walce o Mid-Season Brawl 2018. To podopieczni Elàhzula zagrają na MSB, natomiast Zelotów zobaczymy najwcześniej w drugiej fazie HGC EU 2018, na którą przyjdzie nam poczekać przynajmniej dwa miesiące.

Method 3 : 2 Zealots
Mapy: 1. Odlewnia Volskaya 2. Placówka na Braxis 3. Pole Bitewne Wieczności
4. Przeklęta Dolina 5. Piekielne Kapliczki

Mecz rozpoczęła bitwa na Odlewni Volskaya. Tu, mimo przewagi Zealots przez większość spotkania, zwycięstwo powędrowało do Method po 23-minutowym starciu. Potyczka na Placówce na Braxis była kontrolowana przez Atheroangela i kompanów, jednak Zeloci podnieśli się z kolan i z pełną falą Zergów wyrównali stan serii. Pole Bitewne Wieczności, mimo udanego początku w wykonaniu adrd i kompanów, zostało zdobyte w 19. minucie przez Method. Zealots wyrównało rezultat po blisko 19-minutowej batalii w Przeklętej Kotlinie, a o wszystkim przesądziły Piekielne Kapliczki. Zespół Polaków mimo zdobycia pierwszego pogromcy musiał pogodzić się z porażką i utratą szans na MSB po zaledwie kwadransie walki.

Tym samym poznaliśmy pełną reprezentację Starego Kontynentu na Mid-Season Brawl. O mistrzostwo turnieju śródsezonowego powalczą zakwalifikowani z HGC EU Team Dignitas, Fnatic oraz Method. Amerykę Północną reprezentować będą Tempo Storm oraz HeroesHearth Esports. Łącznie w zmaganiach weźmie udział 12 formacji.

MSB rozpocznie się 9 czerwca. Triumfatora rozgrywek poznamy dziesięć dni później. W puli nagród turnieju znalazło się 250 tysięcy dolarów. Więcej informacji na temat Mid-Season Brawl 2018 znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
iHG delord

European Masters nie dla Illuminar Gaming. Origen pokonuje iHG 3:0

Finał European Masters zakończony. Niestety, Illuminar Gaming musiało uznać wyższość Origen w meczu o mistrzostwo. Do zwycięstwa w serii reprezentanci...