STS
fot. ESL

Team X rozwiązany. missharvey i CAth wrócą do CLG Red?

Po zaledwie kilku tygodniach podjęto decyzję o rozwiązaniu Teamu X. W drużynie występowały zawodniczki znane na światowej scenie Counter-Strike’a, które razem nie osiągnęły jednak większych sukcesów, wobec czego postanowiły się rozstać. Amerykańsko-kanadyjski skład ostatnio występował w ESEA Intermediate, gdzie udało mu się nawet wywalczyć awans do dywizji Main. Niemniej nie uchroniło to zespołu przed rozpadem. – […]

Po zaledwie kilku tygodniach podjęto decyzję o rozwiązaniu Teamu X. W drużynie występowały zawodniczki znane na światowej scenie Counter-Strike’a, które razem nie osiągnęły jednak większych sukcesów, wobec czego postanowiły się rozstać.

Amerykańsko-kanadyjski skład ostatnio występował w ESEA Intermediate, gdzie udało mu się nawet wywalczyć awans do dywizji Main. Niemniej nie uchroniło to zespołu przed rozpadem. – Jestem wolną zawodniczką, chciałabym znowu grać, niezależnie od tego czy ma to być zespół żeński, czy też męski. Tylko poważne oferty – ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych Catherine „CAth” Leroux, jedna z bardziej doświadczonych członkiń X.

Wiele wskazuje, że przynajmniej część zawodniczek nie pozostanie na bezrobociu zbyt długo. Wspomniana CAth oraz Stephanie „missharvey” Harvey miały być bowiem już testowane w CLG Red, którego barwy reprezentowały w przeszłość, jednakże nie wiadomo czyje miejsce miałyby one zająć. Nieznany pozostaje natomiast los pozostałych graczek, wśród których jest m.in. Klaudia „klaudia” Beczkiewicz, która także ma za sobą grę w Counter Logic Gaming.

Ostatni skład Teamu X prezentował się następująco:

  • Stephanie „missharvey” Harvey
  • Klaudia „klaudia” Beczkiewicz
  • Catherine „CAth” Leroux
  • Brianna „masq” Becker
  • Maureen-Lee „ml-” Chick Ban
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis w play-offach IEM Sydney, B.O.O.T i Chiefs wracają do domu

Astralis to trzecia drużyna, która zapewniła sobie grę w fazie pucharowej Intel Extreme Masters Sydney 2018. Duńczycy, którzy w pamięci mają jeszcze s...