STS
Bucu
fot. ESL/Kelly Kline

Znamy harmonogram ćwierćfinałów ESL Mistrzostw Polski w LoL-a!

Wczoraj zakończyła się faza zasadnicza 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Wraz z zakończeniem ostatniego meczu poznaliśmy finalny wygląd tabeli ESL MP, a razem z nim pary ćwierćfinałowe rozgrywek. O awans do kolejnej fazy powalczą Team Ascent z Fake Teamem oraz ProXima Gaming z Teamem Same Mordeczki. W półfinałach na zwycięzców tych […]

Wczoraj zakończyła się faza zasadnicza 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Wraz z zakończeniem ostatniego meczu poznaliśmy finalny wygląd tabeli ESL MP, a razem z nim pary ćwierćfinałowe rozgrywek. O awans do kolejnej fazy powalczą Team Ascent z Fake Teamem oraz ProXima Gaming z Teamem Same Mordeczki. W półfinałach na zwycięzców tych meczów czekać będą Illuminar Gaming i Szata Maga.

Pierwszy mecz play-offów ESL Mistrzostw Polski czeka nas już w najbliższą sobotę. Tego dnia o godzinie 18:00 rozpocznie się starcie Teamu Ascent i Fake Teamu. W niedzielę natomiast w szranki staną dwie formacje z samego środka zestawienia – ProXima Gaming i Team Same Mordeczki. Wygrani tych starć awansują do półfinałów, gdzie zmierzą się z rywalami dobranymi na podstawie dynamicznego reseedingu (który jest wykorzystywany również w play-offach LCS).

Harmonogram ćwierćfinałów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends:

Sobota, 5 maja
18:00 Team Ascent VS Fake Team Bo5
Niedziela, 6 maja
18:00 ProXima Gaming VS Team Same Mordeczki Bo5

Wszystkie mecze play-offów ESL Mistrzostw Polski odbędą się w trybie Bo5. Półfinały i wielki finał 16. sezonu ESL MP zostaną rozegrane w Katowicach w ESL Arenie. Więcej informacji na temat finałów ESL Mistrzostw Polski znajdziecie pod tym adresem. Przypominamy, że w puli nagród turnieju League of Legends znalazło się 80 000 złotych. Oprócz nagrody pieniężnej triumfator ESL MP zapewni sobie miejsce w drugiej edycji European Masters, której finały odbędą się w Polsce.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Sydney: FaZe pokonuje Grayhound po ciężkim meczu

FaZe Clan zachowało szanse na grę w fazie pucharowej Intel Extreme Masters Sydney 2018. Drużyna z Europy w ostatnim środowym meczu pokonała reprezenta...