STS
fot. fb.com/kamilbdg

Zespół Devilwalka i kamila rozpoczyna poszukiwania organizacji

Jeszcze kilka tygodni temu Kamil „kamil” Kamiński walczył o angaż we Fnatic Academy. Polski gracz brał bowiem udział w szwedzkim reality show GAMERZ, którego stawką było właśnie miejsce w drugim zespole legendarnej organizacji. Polak dotarł nawet do wielkiego finału, gdzie jednak jego drużyna poległa aż 0:2. Mimo wszystko czas spędzony przez 22-latka w Skandynawii nie […]

Jeszcze kilka tygodni temu Kamil „kamil” Kamiński walczył o angaż we Fnatic Academy. Polski gracz brał bowiem udział w szwedzkim reality show GAMERZ, którego stawką było właśnie miejsce w drugim zespole legendarnej organizacji. Polak dotarł nawet do wielkiego finału, gdzie jednak jego drużyna poległa aż 0:2.

Mimo wszystko czas spędzony przez 22-latka w Skandynawii nie był okresem straconym. Dziś dowiedzieliśmy się bowiem, iż MAGICIANS, czyli skład stworzony przez legendarnego Jonatana „Devilwalka” Lundberga, rozpoczyna poszukiwania organizacji. Zawodnik, który w przeszłości sięgnął wraz z Fnatic po triumf na Majorze, po dłuższej przerwie postanowił wrócić na profesjonalną scenę, by dać szansę na rozwój kilku wyróżniającym się graczom.

Dlatego też Lundberg zdecydował się zaangażować także znanego sobie właśnie z GAMERZ kamila, ale nie tylko. W nowy projekt zaangażowani są także m.in. Hannes „hns” Johansson oraz Adam „WolfY” Andersson. Oni w przeszłości także byli uczestnikami szwedzkiego programu. Zresztą, cała piątka gra ze sobą już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz okazało się, iż ekipa ta zamierza pozostać ze sobą na dłużej.

Nowy projekt nadchodzi. Mierzymy wysoko i już teraz bierzemy udział we wszystkich możliwych eliminacjach, by wywalczyć gdzieś miejsce. Teraz potrzebujemy domu, w którym moglibyśmy kontynuować nasz rozwój – ogłosił Devilwalk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pełny skład MAGICIANS prezentuje się następująco:

  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg
  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Hannes „hns” Johansson
  • Adam „WolfY” Andersson
  • Shane „shaney” Smith
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
BIG DreamHack 2017

BIG z zaproszeniem na ESL One Cologne 2018

Siódme zaproszenie na ESL One Cologne 2018 przyznane. Tym razem bezpośrednią przepustkę na niemieckie zawody otrzymało BIG, które jeszcze kilka miesię...