fot. ESL/Patrick Strack

Não Tem Como z awansem na ESL One Belo Horizonte 2018

Poznaliśmy już wszystkie drużyny, które pojawią się na czerwcowych zawodach ESL One Belo Horizonte 2018. Jako ostatnie udział w imprezie zapewniło sobie Não Tem Como, które w wielkim finale południowoamerykańskich eliminacji pokonało FURIA eSports.

NTC od samego początku wydawało się być jednym z faworytów do awansu. Wyżej notowane było tylko Luminosity Gaming, które nieoczekiwanie pożegnało się z marzeniami o grze na rodzimym turnieju już po dwóch spotkaniach. Zresztą, także Lincoln „fnx” Lau wraz z kolegami byli bliscy eliminacji, gdy w półfinale drabinki wygranych ulegli FURII. Potem jednak zawodnicy łączeni ostatnio z transferem do SK przeszli już przez wszystkich rywali, a w decydującym meczu, mimo jednopunktowej straty, zdołali ostatecznie wypracować korzystny dla siebie wynik 3:2. Duża w tym zresztą zasługa pozyskanego niedawno Vito ‚kNg’ Giuseppego, który na czterech mapach ustrzelił w sumie aż 100 fragów!

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

BIG FaZe Clan Team Liquid mousesports
Não Tem Como SK Gaming Space Soldiers TorquedESL One Belo Horizonte 2018 rozegrane zostanie 13 a 17 czerwca. Łączna pula nagród imprezy wyniesie w sumie 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

darko: Faza pucharowa ESL MP od początku była dla nas planem minimum

PACT to jedna z czterech ekip, które już w najbliższy ten powalczy w katowickiej ESL Arenie o triumf w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski. W teorii zes...