STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Ramz1k po miesiącu opuszcza AVANGAR, Jame wraca do składu

Zaledwie miesiąc trwał spokój w szeregach AVANGAR. Wschodnioeuropejska formacja, którą mogliśmy oglądać m.in. podczas styczniowego ELEAGUE Major Boston 2018, zdecydowała się dokonać kolejnej roszady, w wyniku której poza składem znalazł się Ramazan „Ramz1k” Bashizov. Przygoda osiemnastoletniego Kazacha z zespołem trwała zaledwie miesiąc. Bashizov został bowiem pozyskany 3 kwietnia, wcześniej mając za sobą 1,5 roku gry w Tengri. […]

Zaledwie miesiąc trwał spokój w szeregach AVANGAR. Wschodnioeuropejska formacja, którą mogliśmy oglądać m.in. podczas styczniowego ELEAGUE Major Boston 2018, zdecydowała się dokonać kolejnej roszady, w wyniku której poza składem znalazł się Ramazan „Ramz1k” Bashizov.

Przygoda osiemnastoletniego Kazacha z zespołem trwała zaledwie miesiąc. Bashizov został bowiem pozyskany 3 kwietnia, wcześniej mając za sobą 1,5 roku gry w Tengri. Najwyraźniej jednak nastolatek nie spełnił oczekiwań swoich rodaków, gdyż po raz ostatni w akcji mogliśmy go oglądać 5 maja. Od tego czasu AVANGAR rozegrało kilka oficjalnych spotkań, ale sam Ramz1k nie brał już w nich udziału. Teraz wiemy dlaczego.

Jednocześnie do drużyny powraca Ali „Jame” Djami, który ostatnimi czas pełnił rolę rezerwowego. Zresztą, to właśnie jego miejsce zajął zwolniony dziś Bashizov. Co zaś się tyczy Rosjanina, otrzyma on kolejną szansę, gdyż mimo wcześniejszych nieporozumień gracze AVANGAR uznali, iż jest on lepszą opcją od niedoświadczonego jeszcze zawodnika. Warto jednocześnie pamiętać, że już za dwa tygodnie rozpocznie się StarSeries i-League Season 5 i możliwe, że do tego czasu w ekipie nie dojdzie już do żadnych zmian.

W tej sytuacji skład AVANGAR prezentuje się następująco:

  • Timur „buster” Tulepov
  • Aidyn „KrizzeN” Turlybekov
  • Alexey „qikert” Golubev
  • Dmitry „dimasick” Matvienko
  • Ali „Jame” Djami
  • Dastan „dastan” Akbaev – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GODSENT ostatnim zaproszonym na DreamHack Open Tours 2018

Na nieco ponad tydzień przed startem DreamHack Open Tours 2018 poznaliśmy wreszcie wszystkie ekipy, które wezmą udział we francuskiej imprezie. Jako o...