STS

Team Kinguin zwycięzcą turnieju Meet Point na PGE Narodowym

Szeroko reklamowany już od dawna turniej charytatywny rozgrywany przy okazji imprezy Meet Point na PGE Narodowym dobiegł końca. Po triumf sięgnął faworyzowany od samego początku Team Kinguin, który w wielkim finale pokonał x-kom team. Nie da się ukryć, że dotychczas to x-kom mierzyć się musiał z trudniejszymi rywalami. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera w drodze do wielkiego […]

Szeroko reklamowany już od dawna turniej charytatywny rozgrywany przy okazji imprezy Meet Point na PGE Narodowym dobiegł końca. Po triumf sięgnął faworyzowany od samego początku Team Kinguin, który w wielkim finale pokonał x-kom team.

Nie da się ukryć, że dotychczas to x-kom mierzyć się musiał z trudniejszymi rywalami. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera w drodze do wielkiego finału stawali bowiem naprzeciwko Codewise Unicorns, a także PACT, który to zespół pokonał ich niedawno w walce o slot w ESEA Mountain Dew League. Niemniej tym razem górą była ekipa znana jeszcze jakiś czas temu jako Venatores, która do decydującego meczu przystąpiła jednak w osłabieniu, gdyż rano z drużyną pożegnał się Patryk „poneczk” Wites. Zamiast niego grał wspomniany IMD.

Z kolei Kinguin miało za sobą dojść wyrównane starcie z Izako Boars i łatwą przeprawę z PRIDE. W finale z kolei Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka także nie mieli najłatwiej i to mimo problemów kadrowych przeciwnika. Ostatecznie mecz na Mirage’u zakończył się triumfem TK w stosunku 16:13, ale nie da się ukryć, że był to wynik dość bliski i przy odrobinie szczęścia x-kom, w barwach którego debiutował pozyskany niedawno Daniel „STOMP” Płomiński, mógł utrzeć nosa wyżej notowanym rywalom.

Drabinka zawodów wraz z wynikami poszczególnych spotkań prezentuje się następująco:

Ćwierćfinał Półfinał Finał
adwokacik 11
PRIDE 16 PRIDE 7
Team Kinguin 16
Team Kinguin 16 Team Kinguin 16
Izako Boars 13
x-kom team 13
Pompa Team 10
PACT 16 PACT 7
x-kom team 16
Codewise Unicorns 10
x-kom team 16

Na koniec warto przypomnieć, że rywalizacja nie toczyła się o nagrody pieniężne. Całe zawody miały charakter charytatywny i ich celem było wsparcie Fundacji DKMS, która zajmuje się walką z nowotworami krwi. Pomagać można było zarówno na miejscu, rejestrując się jako potencjalny dawca komórek macierzystych, jak i przed komputerem, przekazując donate’y na szczytny cel.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ALTERNATE aTTaX Hunden

ALTERNATE aTTaX zakwalifikowało się na GG.BET Majestic

ALTERNATE aTTaX po długiej batalii w zamkniętych eliminacjach zakwalifikowało się do głównej fazy turnieju GG.BET Majestic, którego zwycięzca otrzyma...