fot. DreamHack/Adela Sznajder

Não Tem Como wystąpi na północnoamerykańskim Minorze

Poznaliśmy pierwszego uczestnika amerykańskiego Minora, który będzie miał miejsce w połowie lipca. Już teraz kolejny krok na drodze do awansu na FACEIT Major London 2018 postawiło Não Tem Como, które nie miało sobie równych w południowoamerykańskich kwalifikacjach.

Naszpikowana byłymi zawodnikami SK Gaming i Immortals drużyna niczym burza przebrnęła przez kolejne rundy turnieju eliminacyjnego. Podopieczni Alessandro „Apoki” Marcucciego tylko w jednym meczu stracili więcej niż dziewięć rund, a w międzyczasie udało im się m.in. wygrać aż 16:0 z ekipą o wiele mówiącej nazwie amaterasu. W decydującym meczu gracze NTC natrafili natomiast na FURIA eSports, które jeszcze niedawno było bliskie gry na lanowych finałach ESL Pro League Season 7. Tym razem jednak Guilherme „spacca” Spacca wraz z kolegami mogli tylko bezradnie patrzeć, jak Não Tem Como pokonuje ich 16:9 na Nuke’u, a potem 16:8 na Duscie2.

Amerykański Minor, na którym wystąpi w sumie osiem drużyn, odbędzie się między 7 a 11 lipca w Londynie. Jego łączna pula nagród osiągnie kwotę 50 tysięcy dolarów, a ponadto dwa najlepsze zespoły zapewnią sobie udział we wrześniowym brytyjskim Majorze.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś poznamy zwycięzcę DreamHack Open Tours 2018

Wczoraj zakończyły się lanowe finały 7. sezonu ESL Pro League, ale nie oznacza to końca emocji związanych z Counter-Strikiem. Dziś bowiem ostatni dzie...