fot. DreamHack/Jennika Ojala

ISSAA z tytułem MVP DreamHack Open Tours 2018

Pierwszy w tym roku przystanek z serii DreamHack Open dobiegł końca. Ostatecznie po triumf w Tours sięgnęło North, które w wielkim finale aż 2:0 pokonało HellRaisers. Mimo to sygnowaną przez HLTV nagrodę dla MVP całej imprezy zgarnął Issa „ISSAA” Murad, jeden z członków przegranej ekipy.

Jordańczyk rozpoczął zawody najgorzej, jak tylko mógł – od fatalnego występu z Teamem EnVyUs, podczas którego zdobył tylko osiem fragów, ginąc przy tym aż siedemnastokrotnie! Potem było już jednak lepiej – Murad w ogromnym stopniu przyczynił się do kolejnych zwycięstw swojej drużyny, a prawdziwy koncert dał podczas starcia z The Imperial. Na Duscie2 21-latek wypracował sobie bowiem kosmiczny rating na poziomie 2,44! Także podczas nieudanego finału przeciwko North to właśnie ISSAA był jednym z jaśniejszych punktów HR i to m.in. dzięki jego postawie zespół był jeszcze w stanie do pewnego momentu walczyć o odwrócenie losów spotkania.

Gracz z Jordanii do HellRaisers zawitał w sierpniu ubiegłego roku i wcześniej nie miał okazji do regularnej gry na najwyższym światowym poziomie. Dlatego też nie ma się co dziwić, że dzisiejsze wyróżnienie jest pierwszym tego typu w jego dotychczasowej karierze.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Open Tours zakończone. North wygrywa we Francji!

DreamHack Open Tours 2018 za nami! Turniej Counter-Strike: Global Offensive zakończył się pojedynkiem z udziałem North oraz HellRaisers. Po dwóch mapa...